Deniz Akkaya’nın Fotoğrafı Olay Oldu

Sosyal medya hesabı üzerinden kendisine hakaret eden şahsı ortaya çıkaran Deniz Akkaya, şahsı mahkemeye vereceğini açıklayarak, “Son derece zevkle ve keyifle bu insan görünümlü sözüm ona erkeği deşifre etmekten keyif duyuyorum.”dedi.

Deniz Akkaya’nın Fotoğrafı Olay Oldu
Deniz Akkaya’nın Fotoğrafı Olay Oldu Celalettin Yünel

Sosyal medya hesabı  üzerinden kendisine hakaret eden şahsı ortaya çıkaran Deniz Akkaya, şahsı  mahkemeye vereceğini açıklayarak, “Son derece zevkle ve keyifle bu insan görünümlü sözüm ona erkeği deşifre etmekten keyif duyuyorum.”dedi.

SOSYAL MEDYAYI AYAĞI KALDIRDI

Sosyal medya hesabı Instagram  üzerinden kendisini takip eden ve yaptığı bir paylaşım üzerine kendisine küfürlü mesaj yazan bir kişiyi ortaya çıkaran Akkaya, kendisine küfür eden şahsiyeti mahkemeye vereceğini ifade etti.

AKKAYA KÜFÜRBAZ  TAKİPÇİSİNİ DEŞİFRE ETTİ

Deniz Akkaya’nın paylaştığı fotoğraf ortalığı  karıştırmasının ardından bazı takipçileri ünlü modele hakaret eden yorumlar yaptı. Bir süre sonra fotoğrafı silen Akkaya, bir tepki mesajı yayınladıktan sonra yeniden aynı paylaşımı yaptı.

Akkaya’nın küfürbaz bir takipçisi Deniz Akkaya’yı hedef alarak ağza alınmayacak küfürlü  yorumlar yazdı.  Küfürbaz olan şahsın cinsiyetçi yaklaşımı, kadın varlığını hedef alan yorumu ünlü modelin kadın takipçilerini adeta çıldırttı.

Hakaret eden kişiyi mahkemeye vereceğini açıklayan Akkaya, “Son derece zevkle ve keyifle bu insan görünümlü sözüm ona erkeği deşifre etmekten keyif duyuyorum. Erkek olmayı buralarda ağzından tükürük saçmak sanan, derdini kendine yakışanı yaparak küfürle anlatan, henüz evrim teorisine en baştan giriş yapmış bir şey… İsim bulamadım. Sosyal medya kimseye hakaret edebilme hakkı vermez, mahkemeye vereceğimi bildiririm kendisine. Benim sayfamda paylaşımıma bu yorumu yazan ancak kendi ile büyük sorunları olan bir kişidir. Kişisel almıyor ama deşifre ediyorum.”dedi.

 

 

  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu