Kadir Doğulu Dubai'de Gözaltı Şoku!

FOX TV'de yayınlanan Bana Sevmeyi anlat dizisinde rol alan ünlü oyuncu Kadir Doğulu, arkadaşları ile birlikte gittiği Dubai'de havalimanında gözaltına alındı.

Kadir Doğulu Dubai'de Gözaltı Şoku!
Kadir Doğulu Dubai'de Gözaltı Şoku! Celalettin Yünel

FOX TV'de yayınlanan Bana Sevmeyi anlat dizisinde rol alan ünlü oyuncu Kadir Doğulu, arkadaşları ile birlikte gittiği Dubai'de havalimanında gözaltına alındı. Dubai Havaalanı'nda FOX TV'de yayınlanan Bana Sevmeyi anlat dizisinde rol alan ünlü oyuncu Kadir Doğulu ve arkadaşları gözaltı şoku yaşadı.

BU KADAP KOMPLEKSLİ POLİS TAKIMI GÖRMEDİM

Instagram hesabından Kadir Doğulu yaşadığı olayı "Ben bu kadar kompleksili bir polis takımı yada havaalanı çalışanı görmedim. Sadece fast treck çizgisinden bir tık dışarı çıktık diye, onunla ilgili memura soru sorduk diye karakolda bekletildik. Fast treck kartlarımız elimizden alındı. Bize geri verilmedi. Yüzümüze dahi bakılmadı. Aşağılandık. Bir küfür yemediğimiz kaldı.  Dubai havalimanındaki polisler bana ilkokul öğretmenimi hatırlatıyor. Konuşma! Gülme! Bakma! Kalkma! İnanılır gibi değilsiniz... 4 saat sonra çıkabildik Dubai Havalanı'nından. Tam 4 saat sonra! Sebebini bilmiyoruz! Kesinlikle bilmiyoruz! Hiçbir şey söylemiyorlar... sonra gelip özür dilediler bizden." Kadir Doğulu bir süre sonra ikinci kez aynı muameleye maruz kaldığını duyurdu: "Dubai'de ikinci kez gözaltına alındım. Kimliğimi istediler. 'Yanımda olmayabilir, neden?' dedim diye. Acı olan beni bir şirket maç izlemem için davet etti. Herhalde havaalanından çıktıktan sonra misafirperverliklerini gösterecekler. Dubai'ye gelmeden önce tekrar tekrar düşünün. İşiniz düşmüyorsa gelmeyin." diyerek anlattı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu