Zuhal Topal İbrahim'e Yüzme Seti

Zuhal Topal'ın yakışıklı damat adayı İbrahim'e hayranlarından biri yüzme seti yolladı.

Zuhal Topal İbrahim'e Yüzme Seti
Zuhal Topal İbrahim'e Yüzme Seti Harun Gürcan

Zuhal Topal’la izdivaç programının bu gün yayınlanan bölümün de damat adayı İbrahim, hayranı tarafından yollanan hediye karşısında son derece şaşırdı.

İbrahim'in yüzmeyi bilmemesinden dolayı hayranı tarafından kendisine büyük bir kutu içinde yüzme takımı seti geldi. Gelen kutunun içeisinde palet, deniz gözlüğü ve kolluklar çıkması İbrahim'i şaşırttı. Zuhal Topal stüdyoya gelen kutunun önce kime ait olduğunu hemen söylemedi. Stüdyodaki bazı adaylara kutuyu sıra sıra vererek ‘sana gelmiş’ diyerek espiri yapan Topal, stüdyada ki hiçbir adayı buna inandıramadı. En son kutuyu İbrahim’e verdi ve yakışıklı damat adayı hediyenin direkt ona geldiğini anladı.

İBRAHİM'E KOMİK HEDİYE

İbrahim Zuhal Topal'ın one verdiği kutuyu açtığındaysa kutunun içinden çıkanlara resmen şok oldu. Kutuyu açtıktan sonra ilk şoku atlatan damat adayı İbrahim gülme krizine gidi. Daha sonra İbrahim, paletleri ayaklarına giydi sonra kollukları da kollarına geçirip ekran karşısına çıktı. Zuhal Topal ve stüdyodaki izleyicelerin kahkahaları eşliğinde stüdyoda yürüyen İbrahim, hediye kutusunun içinden çıkan deniz gözlüğünü bir türlü takmayı başaramadı. Stüdyo da bulunan damat adayı Serkan’ın yardımı da ise etkili olmadığından, İbrahim gelen deniz gözlüğünü takmadan sadece kolluk ve paletleri giyerek stüdyoyu turladı. Gelen komik hediyenin hangi hayranından geldiği ise açıklanmadı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu