AKP'li Musa Yıldırım'dan Silahlı Tehdit!

Sinop AKP İl Yönetim Kurulu üyesi olan Musa Yıldırım'ın referandumda ‘HAYIR’ oyu vereceklere karşı yaptığı hareket çok konuşulacak.

AKP'li Musa Yıldırım'dan Silahlı Tehdit!
AKP'li Musa Yıldırım'dan Silahlı Tehdit! Harun Gürcan

16 Nisan'da başkanlık seçimi için yapılacak olan referandumda ‘HAYIR’ oyu verecek olan vatandaşlara silahlı tehdit şoku. Sinop AKP İl Yönetim Kurulu üyesi Musa Yıldırım'ın sosyal medyaya da hızla yayılan videosunda ‘HAYIR’ oyu verecek vatandaşları silahla tehdit ettiği ortaya çıktı.

‘HAYIR’CILARA BAM BAM!

16 Nisan’da gerçkeleşecek olan Anayasa Değişikliği Referandumu hızla yaklaşırken internette gezen çok üzücü bir video ‘ülke nereye gidiyor?’ sorusunu üzücü bir şekilde akıllara getirdi.

Sosyal medyada yayınlanan videoda, AKP Sinop Yönetim Kurulu Üyesi Musa Yıldırım, "Musa Abi, güçlü Türkiye’ye ‘hayır’ diyenleri ne yapacağız?” şeklinde sorulan ve hiç hoş olmayan soruya aynı şekilde hoş olamaycak bir şekilde karşılık verdi. Yayınlanan video da Yıldırım, yüzünde ki hafif tebessümle silahını havaya kaldırarak bir kaç el ateş ediyor.

YILDIRIM "ESPİRİ İÇİN YAPTIM"

Musa Yıldırım'a ait videonun sosyal platformlar da hızla yayılması ve son derece de olumsuz tepkiler çekmesi üzerine Musa Yıldırım'da açıklama yaptı. Yaptığı açıklama da özür dileyen Kurul Üyesi Yıldırım paylaştığı videoyu tamamen espri amacıyla kaydettiğini ifade etti. Yıldırım, paylaşılan videoyu sosyal platforma yayanların ise kendisini ‘çekemedikleri’ için böyle bir hareket yaptıklarını ifade etti. Vatandaşlardan gelen sert tepkilerin üzerine AKP Genel Merkezi tarafından istifası etmesi istenen Musa Yıldırım, gelen talep doğrultusunda istifasını vererek aktif siyaset hayatından da çekilme kararı aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu