Uyku Hapı İçirip Taciz Etmişler!

13 yaşında ki çocuğa taciz eden iki sanık 18 yıl ceza aldı.

Uyku Hapı İçirip Taciz Etmişler!
Uyku Hapı İçirip Taciz Etmişler! Harun Gürcan

Gaziantep’in Nizip ilçesinde geçen Ocakta beraberinde bir arkadaşıyla polis merkezine geldi ve 13 yaşındaki E.B., 22 Ocak gününde bir dürümcüde başına gelen çirkin olayı anlattı. E.B. gittiği dürümcü de 2 kişinin tecavüzüne uğradığını polis ekiplerine anlattı. Gelen ihbar üzerine polis ekipleri soruşturma başlattı, çocuk psikoloğuyla berbar çocukların ifadesinin alınmasının ardından tecavüzle alakalı sağlık raporu alındı.

YAPTIKLARI ÇİRKİNLİĞİ VİDEOYA ÇEKMİŞLER

Nizip ilçe merkezinde bir dürümcü de yemek yediğini söyleyen E.B., orada olan 58 yaşındaki Mustafa Ç. ile berbar 29 yaşındaki Mahmut B.’nin kapıyı onun üzerine kilitleyip ve farklı renklerde hap içirdiklerini söyledi. Restorantın üst katına çıkartılarak zorla porno filmi izlettiklerini ifade etti. Bu olayın ardından kaçmak isteyerek aşağıya geri inmek için yeltendiği sırada ise başının döndüğünü söyleyen çocuk, tekrar gözlerini açtığında çıplak olduğunu söyledi. Kendisine saldırıp tecavüz edenlerin yaptıkları pisliği cep telefonuyla videoya kaydettiklerini de arkadaşının söylediğini ifade etti. E.B.’nin yakın arkadaşı G.Y.’de videoyu kaydeden ve kendisine gösteren kişinin dürümcü Mustafa Ç. olduğunu, tecavüzü gerçekleştiren kişinin de Mahmut B. olduğunu ifade etti.

13 yaşındaki E.B. başından geçen olayı polise bildirmesinin üzerine soruşturma başlatan polis ekipleri Mustafa Ç. ile beraber Mahmut B.’yi gözaltına aldı. Zanlılardan Mahmut B. olayın geçtiği gün çok fazla alkol aldığını ve E.B.’ye tecavüz ettiğini itiraf etti. Mustafa Ç. ise olay ile alakası olmadığını ifadesinde söyledi. Mahkeme kurulu olayın gerçekleştiği günden 47 gün sonra sanıkları, tecavüz suçundan en üst sınırdan yani 18 yıl hapis cezasıyla cezalandırdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu