Kaçarak Evlendi, Bıçaklanarak Öldürüldü

Deniz Güneş kaçarak evlenmişti fakat 3 ay sonra eşi tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Kaçarak Evlendi, Bıçaklanarak Öldürüldü
Kaçarak Evlendi, Bıçaklanarak Öldürüldü Harun Gürcan

Bursa'nın Gürsü ilçesinde tekstil fabrikasında işçi pozisyonunda çalışan Mehmet Adıyaman yine aynı fabrikada kendisi gibi işçi olarak çalışan Deniz Güneş'le çok kısa sürede samimi bir arkadaşlık kurdu. Çiftin arkadaşlıkları bir süre sonra aşka dönüştüğü öğrenildi. Birlikte evlilik kararı almışlardı. Bu isteklerini ailelerine söylediler fakat iki aile de bu duruma yaş sıkıntısından dolayı müsade etmediler. Ailelerin evlilik isteklerine pozitif bakmaması üzerine çift beraber kaçma kararı aldılar. Birlikte kaçan çift çok vakit kaybetmeden nikah kıydırdılar.

GİZLİCE EVLENDİLER

Ailelerinden gizli bir şekilde evlenen çift olayı ailelerine anlattılar. Olayı ailelerine anlattıktan sonra ikilinin aileleri duruma ikna oldular ve düğün yaptılar. Çift güzel bir düğünün ardından birlikte yaşamaya başladılar. Fakat evlendikleri ilk günden beri çiftin arasında farklı sebeplerden tartışma yaşamaya başladılar. Mehmet Adıyaman eşini sürkeli olarak kısatlamaya başlamıştı, hatta abartarak Deniz Güneş'in ailesiyle görüşmesine bile müsade etmediği öğrenildi. Bu aralarında geçen olaylardan sonra yeni koca yaşadığı kıskançlık krizleri sebebiyle defalarca eşine şiddet uyguladığı öğrenildi.

Aralarında çıkan kavgaların sürekli olarak artış göstermesi ve kocanın uyguladığı şiddet olaylarının aynı orantı da artmasıyla daha çok dayanamayan Deniz Güneş evi terk etme kararı alarak ailesinin evine geri döndüğü öğrenildi. Bu süre zarfında boşanma davası açacağını ve artık kocasını sevmediğine dair bir not bırakması sinirli kocanın daha da sinirlenmesine sebep oldu. Geçen günlerde iş çıkışı bir parkta karısını şıkıştıran öfkeli koca en başta iş çıkışında gömlek düğmelerinin fazla açık olması sebebiyle kıskançlık krizlerine girdiği ve münakaşa çıkardığı, hemen peşinden eve dönmesini istediğini fakat Deniz Güneş'in hayır cevabı öfkeli eşini daha da öfkelendirdi ve Deniz Güneş'i 5 yerinden bıçaklayarak öldürdüğü belirlendi. Olayın ardından polis ekiplerine teslim oldu. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu