Evleneceksen Gel Gürkan ve Güzel Arasında Kavga

Ölümden dönen damat adayı stüdyoya geldi.

Evleneceksen Gel Gürkan ve Güzel Arasında Kavga
Evleneceksen Gel Gürkan ve Güzel Arasında Kavga Harun Gürcan

Güzel ve Gürkan ikilisinin arasında bitmek tükenmek bilmeyen tartışmalar devam ediyor. Cuma günü yayınlanan bölümde ikili karşı karşıya geldi ve stüdyoda gergin anlar yaşandı. Geçtiğimiz hafta kaza yapan ve ölümden dönen damat adayı Gürkan cuma günü tekrar stüdyoya geldi ve Güzel’le aralarında  ‘kaza tartışması’ yaşandı.

GÜRKAN'IN SÖZLERİ OLAY YARATTI

Gürkan kazayla ilgili "Zaten canım sıkkındı senin yüzünden, bir de kaza yaptım" demesi, Güzel'i sinirlendirmeye yetti. Güzel, Gürkan tarafından yapılan suçlamayı kabul etmeyerek "Sen nasıl benim yüzümden kaza yaptığını söylersin?" dedi. Gürkan, Güzel’i bu şekilde suçlamadığını, Güzel’in anlattığı şeyleri doğru anlamadan sürekli muhalefet olduğunu ifade etti. Gürkan’ın anne ve babası da programa katıldı. Güzel, "Ben seni sevdiğimi söylerken böyle konuşmuyordun, ne zaman ki sevgim bitti dedim sana, ondan sonra geldin yüzükle" dedi.

EVLENECEKSEN GEL: GÜZEL'DEN ŞOK İTİRAF

Evleneceksen Gelin çok konuşulan damat adayı Gürkan ise Güzel gibi huylara sahip birini nasıl sevdiğini bir türlü anlayamadığını söyledi. Belki o zamanlar yüzük takmak için hala hazır olmadığını fakat şimdi yüzük takma zamanının geldiğini düşündüğü için yüzükle beraber geldiğini söyledi.

Güzel, "Artık Gürkan'ı sevmiyorum" diye konusması ve Gürkan’ın ailesine karşı "Oğlunuzu reddediyorum, daha önce de reddettim yine reddediyorum" dedi.Güzel, Gürkan’ın ailesini de zamanı geçtikten sonra pozitif kararlar verdiklerini, ilişkinin başında bu şekilde davranmadıklarını ve Gürkan’dan da bu nedenle soğuduğunu, insan sevmeyince de böyle şeylerin zor oluğunu ifade etti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu