Zuhal Topal'la Öznur'a Yeni Talip

10 Mart cuma günü Zuhal Topal'la programın da Öznur'a sürpriz talip.

Zuhal Topal'la Öznur'a Yeni Talip
Zuhal Topal'la Öznur'a Yeni Talip Harun Gürcan

Zuhal Topal'ın hazırlayıp sunduğu evlilik programında geçtiğimiz hafta şaşırtan gelişmelere tanık olmuştuk. Zuhal Topal'ın yakışıklı damat adaylarından Serkan ile bir ilişki yaşamasıyla bilinen Hanife'nin programdan ayrılmasının üzerinde Serkan'a yeni talip geldi. Yeni gelen gelin adayı Öznur Hanife'yi çok andırıyordu. Serkan'la yollarını ayıran Öznur'a cuma günü yayınlanan bölümün de sürpriz bir talip geldi. Öznur talibi karşısında herkesi şaşırtan şok bir karar verdi.

ÖZNUR ÇOK KESİN KONUÇTU

Zuhal Topal’la İzdivaç’ın yeni Hanife’si olarak anılan fakat bu yakıştırmadan rahatsız olan yeni gelin adayı Öznur, kendi için bugün gelen damat adayı 22 yaşındaki talibini şok bir kararla reddetti.  22 yaşında olan ve güzellik salonu işleten yakışıklı damat adayı, stüdyodakilerin beğenisini hızla topladı. Bir sorun vardı damat adayı Öznur’dan tam 6 yaş küçük olması ile dikkat çekiyordu. Yakışıklı damat adayı Öznur’la bir çay içip tanışma fırsatı istedi. Ancak paravan açıldığında Öznur, talibini direkt olarak reddetti. 

DİĞER ADAYLARDAN SERT ELEŞTİRİ

Gelin adayı Öznur'un bu sert tavrı stüdyoda bulunan diğer adaylar tarafından oldukça tepki topladı. Damat adayının, gayet hoş görünüşlü ve düzgün biri olduğunu söyleyen diğer adaylar. Damat adayına neden bir şans dahi vermediğiyle ilgili bir soru gelince Öznur’un yanıtı direkt olarak "elektrik alamadım" oldu. Öznur, son olarak programın ‘egolu’ damat adayı olarak bilinen Serkan’a talip olarak gelmiş ancak ikili görüşmeleri sonucunda olumsuz karar almışlardı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu