İstanbul'da Mide Bulandıran Boşanma Davası!

İstanbul’da eşine az rastlanır bir olay yaşandı. Üç yıllık evli olan Hayriye A. İsimli kadın, kocasının erkeklere ilgi duyduğunu öne sürerek, “erkeklere ilgi duyması ve internet ortamındaki davranışları nedeniyle boşanmak istiyorum” dedi.

İstanbul'da Mide Bulandıran Boşanma Davası!
İstanbul'da Mide Bulandıran Boşanma Davası! Celalettin Yünel

İstanbul’da eşine az rastlanır bir olay yaşandı. Üç yıllık evli olan Hayriye A. İsimli kadın, kocasının erkeklere ilgi duyduğunu  öne sürerek, “erkeklere ilgi duyması ve internet ortamındaki davranışları nedeniyle boşanmak istiyorum” dedi.

KOCASININ ERKEKLERE İLGİ DUYMASINDAN DOLAYI BOŞANMA DAVASI AÇTI

İstanbul’da yaşayan ve üç yıldır birlikte olduğu kocasının erkeklere ilgi duymasından dolayı boşanmak istediğini söyleyen Hayriye A. adlı genç kadın, 3 yıldır beraber oldu Kenan A. İsimli eşiyle ilgili eşine az rastlanır  ilginç bir iddia öne sürerek boşanma davası açtı.

BİLGİSAYARINI KARIŞTIRIRKEN GÖRDÜKLERİ ŞOK ETTİ

Eşinin erkeklere ilgi duymasından dolayı rahatsız olduğunu ifade ederek İstanbul Aile Hukuk Mahkemesi’ne boşanma davası açan Hayriye A. isimli genç kadın, “Eşim evlendikten kısa süre sonra bana internette, tv, gazete, dergilerde çıkan erkeklerden bahsetmeye başladı. Önceleri şüphelenmedim. Yaklaşık 1 yıl önce ortak kullandığımız laptopu açık bırakıp unutmuştu. Sosyal medya hesaplarını karıştırırken hepsinin erkek profili olması dikkatimi çekti. Takip ettiği kişilerin bazıları ise profilinde erkek cinsel organı fotosu kullanıyordu.”dedi.

“ZEVKLER TARTIŞILMAZ, HERKESİN ÖZEL HAYATI”

Eşinin bilgisayarında rastladığı görüntülerle şok olduğunu ve daha sonra bu olayın şokunu atlatamadığını ifade eden Hayriye A. isimli genç kadın, “Şoke oldum hemen kapattım. Eşime bu durumu defalarca sordum. Her defasında tepkisiz kalarak, ‘zevkler tartışılmaz, herkesin özel hayatı’ gibi cevaplar verdi. Boşanacağımı söylediğimde de ‘sen bilirsin’ dedi. Eşimin bana ilgi göstermemesi, erkeklere ilgi duyması ve internet ortamındaki davranışları nedeniyle boşanmak istiyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu