Hanife Serkan’a Gönderme Yaptı

Zuhal Topal Hanife Serkan’ı hala unutamadığını yayınladığı mesajda gösterdi.

Hanife Serkan’a Gönderme Yaptı
Hanife Serkan’a Gönderme Yaptı Celalettin Yünel

Zuhal Topal Hanife Serkan’ı hala unutamadığını yayınladığı mesajda gösterdi.

 

Zuhal Topal’la programında onlarca talibini reddettikten sonra kendisine talip olarak gelen Serkan’ı hala unutamadığı yayınladığı mesajlarda görülen Hanife son yayınladığı mesajda da, “daha kötüye giderse, kendimi asla affetmem” diyerek Serkan’a göndermede bulundu.

 

HANİFE’DEN UYUYAMIYORUM İTİRAFI

 

 Serkan’a bir süre fırtınalı bir aşk serüveni yaşayan Hanife, Zuhal Topal’la programını bırakıp ailesinin yanına dönmesinin ardından yayınladığı mesajlarla takipçileri şaşırtmaya devam ediyor. “Kafaya takmıyorum dediğim her şeyi ziyadesiyle takıyorum, uyuyamıyorum” diyerek takipçilerine adeta Serkan’ı unutamadığını gösteren Hanife’nin ne zaman programa geri döneceği merak edilmeye başlandı.

 

SERKAN’A GÖNDERMELİ MESAJ

 

Hanife sosyal medya hesabından “Bir şeyleri oluruna bırakırsam ve sırf oluruna bıraktım diye daha kötüye giderse, kendimi asla affetmem. Bu yüzden omuzlarımda midemi bile ağrıtacak yüklerim var, emir kiplerim, olmazsa olmazlarım, bencilliklerim, umursamazlıklarım, kendimi unutuşlarım, kalp kırışlarım var. Kafaya takmıyorum dediğim her şeyi ziyadesiyle takıyorum, uyuyamıyorum mide ağrılarımdan, uyanmak istemiyorum ya da.. Nefret ediyorum o çok büyük merhamet duyduğum insanlardan, inadına inadına zararın büyüğünü kendime veriyorum. Sıkılıyorum sıkıldım demekten sıkıntılarımı anlatmaktan, bakmayın çok sevsem de konuşmayı, kolay kolay bıçak açmaz yaralı yüreğimin ağzını..” yayınlayarak takipçilerini şok etti.

 

HANİFE’NİN TAKİPÇİSİ HANİFE’Yİ SAVUNDU

 

“tuerksd@sude_mehmet_ “ isimli takipçi Hanife’ye, “Hayretler içerisinde okuyorum yazdıklarınızı. Kimdir Serkan niye bu kız mecbur mu ona? Dandini dandini dastana demeye niye hep kız ödün verecek? Hayret bir şey! Kendi kızınıza yapılsa cırlarsınız, elin çocuğuna diyorsunuz ki , oğlan kalas ama sen katlan tövbe tövbe Ya Rabbim bir rahat bırakın kızı. Niye! Sekoo’nun mecburi istikameti değil kapamayın kızın önünü siz mutlu olacaksınız diye bu kız ömür boyu odun mu yontacak bırakın şu saçmalığı seviyorsanız kızı koşulsuz sevin baskı uygulayarak değil asla bu kız bu karakterle mutlu olmaz, kızı kandırmayın objektif bakın görünen köy klavuz istemez”  diyerek Hanife’yi Serkan için zorlayanlara tepki gösterdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu