Öykü Serter Ne Kadar Kazandığını Açıkladı

TV8’de yayınlanan moda programı İşte Benim Stilim’in sunucusu Öykü Serter ne kadar para kazandığını ilk defa açıkladı.

Öykü Serter Ne Kadar Kazandığını Açıkladı
Öykü Serter Ne Kadar Kazandığını Açıkladı Celalettin Yünel

TV8’de yayınlanan moda programı İşte Benim Stilim’in sunucusu Öykü Serter ne kadar para kazandığını ilk defa açıkladı.

SERTER HAKKINDA MERAK EDİLENLERİ CEVAPLADI

Nazenin Tokuşoğlu'na kendisi hakkında merak edilenleri anlatan TV8’de yayınlanan moda programı İşte Benim Stilim’in sunucusu Öykü Serter, Yeminli mali müşavir baba ile ev hanımı bir annenin çocuğuyum. TED Ankara Koleji’nde, Hacettepe Üniversitesi’nde okudum, Galatasaray’da yüksek lisans yaptım. Bahçeşehir Üniversitesi’ndeki doktoramı bitiriyorum. “ diyerek eğitim hayatıyla ilgili olarak bilgi vermesinin ardından, “Los Angeles’ta oyunculuk eğitimi aldım. Çok okurum. Kendime yatırım yaparım. Arada fışkırıyor bilgiler, ukalalıktan değil yani… Şöhretle hiç alakam yok. Memur zihniyetiyle yaşarım. 1994’te radyo sayesinde bir yol açıldı. Akademik kariyeri isterdim ama biraz tanınınca olamadı. Akademi popüleri sevmez. Bir hocam, “Ne oldu, Brooke Shields’ın doktorası var, seninki eksik kalmasın diye mi geldin” dedi. Soğudum.” Dedi.

NE KADAR PARA KAZANDIĞINI AÇIKLADI

“Aşırı para kazanmadım. Banka genel müdürü kadardır en fazla.” Diyen TV8’de yayınlanan moda programı İşte Benim Stilim’in sunucusu Öykü Serter, “Para peşinde koşan, ücreti yüksek biri değilim. Devamlılık ve kalite önemli. Uzun zaman işsizdim, birikimim de tükendi ama çıkıp fakir edebiyatı yapmadım. Yokluktan konuşamam, kol kırılır yen içinde kalır. Köpeklerime kıyafet örüyordum. Bunu bir internet sitesi üzerinden ticarete dönüştürmeyi düşündüğüm anda, Bu Tarz Benim teklifi geldi. Her türlü iş bulurum kendime.” Dedi.

YEMEK LİSTEME UYMAK ZORUNDAYIM

İBS (İrritabl Bağırsak Sendromu) olarak bilinen bir hastalığı olduğunu açıklayan TV8’de yayınlanan moda programı İşte Benim Stilim’in sunucusu Öykü Serter, “Her şeyi yiyemiyorum çünkü sindiremiyorum. Diyetisyenlerin hazırladığı bir yemek listem var, ona uymak zorundayım. ‘Akdeniz diyeti’ dedikleri, balık ve sebze ağırlıklı beslenme şekli mecburiyetim oldu. Çikolata, şeker sevmem, çay tiryakisiyim. Bu yüzden de çok zayıfım. Ağız estetiği yaptırmadım. Ağzım büyük, yapacak bir şey yok. Dudaklarım da kendi dudaklarım. 15 yıl boyunca sabah akşam yüzdüm. Yüzmek sadece vücudu değil, yüzü de dinç tutuyor. Onun dışında bir şey yapmıyorum. Yaşım gerçekten umurumda değil. Evlenip çocuk sahibi olma aşamalarında yaş korkusu devreye giriyor.” Diyerek sözlerini tamamladı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu