Aleyna Tilki'nin Sosyal Medyayla Başı Dertte

Bilindiği üzere Aleyna Tilki’nin hesabı sahte olduğu gerekçesi ile kapatılmıştı. Aleyna Tilki ise kimliğini çektiği videoyu yetkililere göndererek hesabını geri açtırdı.

Aleyna Tilki'nin Sosyal Medyayla Başı Dertte
Aleyna Tilki'nin Sosyal Medyayla Başı Dertte Harun Gürcan

17 yaşındaki Aleyna Tilki’nin başı şu aralar sosyal medya hesapları ile beraber büyük sıkıntı yaşıyor.. Youtube üzerinden Cevapsız Çınlama ile 200 milyondan fazla dinlenilen Aleyna Tilki, bazı kesimler tarafından ciddi eleştirilere marus kalmıştı. Yaşanan olaylar sonrası Aleyna Tilki’nin hesabı 2000 kişi tarafından şikayet edilmişti. Şirket ise alınan şikayetler sonrası Tilki’nin hesabını kapattı. Yapılan prosedürlerin ardında hesap geri açılsa da bu sefer de sahtecilik düzenlediği ifade edildi. Photoshop üzerinden sahte bir kimlik hazırlayan şahıs, “Aleyna Tilki benim. Bu hesap sahte” diyerek hesabı kapattırmıştı.

ALEYNA TİLKİ KİMLİKLİ VİDEO ÇEKTİ

Başına gelen olaylar sebebiyle Aleyna Tilki’nin sosyal medya hesabı kapatılmıştı. Aleyna Tilki ise durumu düzeltmek için elinde kimliği ile birlikte bir video çekti. Aleyna Tilki yetkililere bu videoyu ilettikten sonra kapatılan hesabına yeniden kavuştu. Aleyna Tilki’nin ise videoda, “Ben Aleyna Tilki. Gördüğünüz kimlik benim gerçek bilgilerimdir. Hesabımın kısa süre içerisinde açılmasını talep ediyorum” açıklamasında bulunmuştu. Yetkililer ise durumu değerlendirerek hesabı yeniden açmaya karar verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu