Nurella İvana Sert İçin Çok Sert Konuştu

Ünlü modacı ve İşte Benim Stilim juri üyesi Nur Yerlitaş kovulduğu iddia edilen Ivana Sert hakkında ilk kez konuşarak konuyla ilgili sessizliğini bozdu.

Nurella İvana Sert İçin Çok Sert Konuştu
Nurella İvana Sert İçin Çok Sert Konuştu Harun Gürcan

Tv8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışması ekranlarda çeşitli tartışmalara sebep olan moda yarışması, yapılan bütün tartışmalara ve eleştirilere rağmen uzun sezonlardır devam ederken bazı tartışma haberleri sıklıkla gündeme gelmeye başladı. Programda genelde yarışmacılararasında çıkan kavga haberleri gündeme gelirken bu sefer krizin büyük olduğu ve jüri üyeleri arasında bir kavganın meydana geldiği iddia edildi. Geçtiğimiz hafta medya da yayılan bir haber sonrasında İşte Benim Stilim programının ilk günden beri jüri üyeliğini yapan isimlerinden Ivana Sert'in program yönetimi tarafından verilen bir kararla programdan kovulduğu iddia edilmişti. Kovulmasına sebep olan olayın ise Nur Yerlitaş ile yaşamış olduğu büyük bir kavga sonrasında gerçekleştiği iddia edildi. 

NUR YERLİTAŞ "PROBLEMİ ÇÖZDÜK"

İkilinin yaşamış olduğu kavga sonrasında çekimler aksamış ve yetişmemişti. Bu süreç içerisinde kavganın ikinci kez tekrarlanmasından sonrasında konu ile ilgili yeni bir karar alınmış ve  Ivana Sert'in Nur Yerlitaş haklı bulunduğu için programdan çıkarılmasına karar verilmişti. Bu konu ile ilgili sessiz kalan ünlü modacının yanı sıra kavganın muhataplarından birisi olan Nur Yerlitaş konu ile ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu. Yapmış olduğu açıklamalarda 'Ivana ile aramızda bir program yapmıştık. Programın çekim günleri hakkında bir anlaşmazlık oldu. Ben hafta sonu çekip hafta içi atölyede olmak isterken o da tam tersini istedi. Ancak aramızda problemi çözdük. Bir hafta onun dediği olacak bir hafta benim dediğim olacak. Sorun kalmadı' şeklinde konuştu. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu