Seda Sayan Erhan Çelik'ten Neden Ayrıldı?

Ünlü Şarkıcı Seda Sayan 6 Yıldır birlikte olduğu sevgilisi Erkan Çelik ile yollarını ayırdığını ilk kez belirtti. kadırgalı Seda Biten İlişkisi hakkında neler ifade etti.

Seda Sayan Erhan Çelik'ten Neden Ayrıldı?
Seda Sayan Erhan Çelik'ten Neden Ayrıldı? Harun Gürcan

Evleneceksen gel programının sunucusu Seda Sayan ile Aynbı Programnda çalışan sevgilisi Erhan Çelik ile yollarını ayırdı. Kadırgalı Seda biten ilişkisi hakkında ilk kez konuştu neler ifade etti. Ünlü şarkıcı Seda Sayan, 6 yıldır beraber olduğu Erkan Çelik'le ilişkisini noktaladığı yönündeki haberleri, basın merkezlerine gönderdiği yazılı açıklamayla doğruladı. Sayan, yoğun iş yaşamı ve geçen zamanın ilişkiyi tükettiğini, bu nedenden dolayı ayrılık kararı aldıklarını açıkladı. İşte Seda Sayan tarafından yapılan açıklama; Söz yazarı Erkan Çelik ile sevgi, saygı ve sadakat kapsamında devam eden birlikteliğimizde aşkı, dostluğu ve iş arkadaşlığını hepinizin gözleri önünde yaşadık. Hayatın yüklerini birlikte omuzlayıp büyük emeklerle var ettiğimiz bu ilişkide, gerek yoğun iş hayatlarımızın gerekse 6 yıllık birlikteliğin getirmiş olduğu yorgunlukla maalesef ilişkimizi tüketme noktasına geldik.

SEDA SAYAN "DOSTLUĞUMUZ BAKİDİR"

Bu nedenle ayrılığın bizler açısından yapılacak en doğru tercih olduğuna karar verdik. Bu ayrılık kuşkusuz ki yalnızca aramızdaki aşk ilişkisi ile sınırlı kalacaktır. İş arkadaşlığımız ve dostluğumuz bakidir. Öyle ki Erkan Bey ile yapımcılarımızı değiştirme gereği bile hissetmedik. Tüm bu süreçte birbirimize verdiğimiz kıymet hiç eksilmemiş hatta artmıştır. Bundan sonrası için birbirimizin mutluluğundan diğer bir temennimiz olamaz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu