Survivor 2017'de İlhan Mansız'dan Şok İtiraflar!

TV8'de yayınlanan Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor 2017'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan İlhan Mansız şok itiraflarda bulundu.

Survivor 2017'de İlhan Mansız'dan Şok İtiraflar!
Survivor 2017'de İlhan Mansız'dan Şok İtiraflar! Celalettin Yünel

TV8'de yayınlanan Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor 2017'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan İlhan Mansız  şok itiraflarda bulundu.

 

MANSIZ ŞENGÜL İLE YÜZYÜZE GELDİ

 

 'Survivor 2017'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda bireysel dokunulmazlığı elde eden İlhan Mansız, ünlüler takımında gerçekleştirilen konsey kritiğinde sert tartışmalar yaşadığı Sabriye Şengül ile yüzyüze geldi.

 

ARKADAŞLARA SÖYLEDİM

 

TV8'de yayınlanan Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor 2017'de  ünlüler adasında mücadele veren  Sabriye Şengül ile sohbet eden İlhan Mansız, "Buradaki arkadaşlara da söyledim. Bu hafta seni kesinlikle yazmam. bugüne kadar seni yazdım. Bunu yüzüne karşı söylemekten de çekinmem. Sporcu olduğun için senden hep farklı bir performans bekliyordum. Dalmıyorsun, senden patlayıcı bir güç bekliyorum, mücadele bekliyorum. Hırslı olman lazım, direnç göstermen lazım. Kick boks ringinde gösterdiğinde hırsı, parkurda engellere karşı göstermen gerekiyor" dedi.

 

NASIL BİR İNSAN OLDUĞUNU ÖĞRENDİLER

 

 

Ünlüler adına mücadele ederek son günlerde performansını arttıran başarılı oyuncu Sabriye, "Son birkaç gündür İlhan, Serhat ve Furkan bana iyi davranıyorlar. Bunun sebebi beni daha iyi tanıdılar. Daha önce ani çıkışlarımı kötü niyetli olarak algılıyorlardı. Nasıl bir insan olduğumu öğrendiler. Sema'nın yokluğunda iletişim ödülünü onun sayesinde kazandık. Futbol oyununda çok önemli bir görev üstlendi. Bugün kızlar arasında mücadele eden tek isimdi. Onu yazma gibi bir lüksümüz yok" diyerek sözlerini tamamladı.

 

ALLSTAR YAP DİYE BASKI VAR

 

Ayrıca ada konseyinde açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, "İleride, ne zaman yapacağımız belli olmaz. All star yapacağız. 'Önümüzdeki sene All Star yap' diye baskı var. Hızlar acayip derecede arttı. Performanslar olağanüstü boyutta. Her seferinde daha çok zevk alıyoruz. Performansı yüksek yarışmacıları biz de görmek istiyoruz, seyircimiz de görmek istiyor. Başka Survivor'larda yıldız olacak isimler, burada nefes nefese Oyun bitiriyor" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu