Kısmetse Olur 11 Mart Cumartesi 2017'de Elenen İsim Belli Oldu

Kanal D'de yayınlanan evlendirme programı Kısmetse Olur'da yayınlanan dün akşamki bölümünde kimin elendiği belli oldu.

Kısmetse Olur 11 Mart Cumartesi 2017'de Elenen İsim Belli Oldu
Kısmetse Olur 11 Mart Cumartesi 2017'de Elenen İsim Belli Oldu Celalettin Yünel

Kanal D'de yayınlanan evlendirme programı Kısmetse Olur'da  yayınlanan dün akşamki bölümünde kimin elendiği belli oldu.

 

KISMETSE OLUR EVİNDEN ELENEN İSİM GÖZDE BOZACI OLDU

 

Dün akşam gelen oylama sonuçları Kanal D'de yayınlanan evlendirme programı Kısmetse Olur'da  kimin eleneceği konusunda her şey belli oldu. Programın heyecanlı geçen final haftasında çok çarpıcı bir gelişme meydana geldi. Kısmetse Olur'da eski gelin adaylarından Melis ve Rabia eve tekrar dönmesinin ardından Adnan'ın bayılması herkesi şaşırttı. Kısmetse Olur'da elenen isim bu hafta Gözde Bozacı oldu.

 

KISMETSE OLUR EVİNDE ADNAN VE TUĞÇE BİRLİKTE YEMEĞE ÇIKTI

 

11 Mart Cumartesi 2017'de Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur'un son bölümünde, halk oylaması sonucunun ardından haftanın birincileri belirlendi. Bir hafta boyunca vatandaşların mesajlarla verdiği oylarla birinciler damatlar evinden Adnan, gelinler evinden Tuğçe olmasının ardından Adnan, hakkını Akın’a devretmek istemesine rağmen izin verilmedi ve Adnan ile Tuğçe birlikte yemeğe gitti.

 

 

ADNAN VE TUĞÇE DUYGUSAL ANLAR YAŞADI

 

Kanal D'de yayınlanan evlendirme programı Kısmetse Olur'da 11 Mart Cumartesi 2017'de haftanın birincileri damatlar evinden Adnan olurken gelinler evinden ise Tuğçe oldu. Birlikte yemeğe gitmek zorunda kalan Adnan ve Tuğçe yemekte duygusal anlar yaşadı.

 

KISMETSE OLUR EVİNDE AKIN VE DİDEM DERTLEŞTİ

 

Adnan ve Tuğçe'nin yemeğe çıkmasının ardından evde yalnız kalan Didem, Akın’ın yanına giderek bu durumda ne hissettiğini sormasının ardından Akın, kendini kullanılmış gibi hissettiğini dile getirdi. Tuğçe ile Akın ilişkisi ile ilgili açıklama yapan Adnan, tavsiyelerde bulunarak, çift arasında saygı ve güvenin bittiğini ifade etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu