Müge Anlı Ölen Kadın Erkek Çıktı

​Müge Anlı’nın sunduğu ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında herkesin ağzını açık bırakacak bir olay yaşandı.

Müge Anlı Ölen Kadın Erkek Çıktı
Müge Anlı Ölen Kadın Erkek Çıktı Celalettin Yünel

Müge Anlı’nın sunduğu ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında herkesin ağzını açık bırakacak bir olay yaşandı.

 

 

ADLİ TIP'TA ERKEK OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

 

8 Mart’a Kumburgaz’da ‘Handan’ isimli bir butiği işleten Şükran Aktaş (60) isimli kadının fenalaşarak Silivri Devlet Hastanesi’ne kaldırılmasının ardından tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirmesi sonrasında doktorların ölümünü şüpheli bulmasıyla Adli Tıp’a kaldırılan cesedin incelendiği sırada Aktaş’ın erkek olduğu ortaya çıkması herkesi şok etti.

 

Aktaş’ın eşi ve 22 yaşındaki kızına bu durumun bildirilmesinin ardından kızın, aldığı bu haberle şoke olup sinir krizleri geçirirken eşi “Nasıl olur, benim eşim kadın, üstelik benden bebek dünyaya getirdi” demesi herkesi bir kere daha şaşırttı.

 

KIZI BUNALIMA GİRDİ

 

 

Aktaş’ın eşi, “Eşim yıllarca Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hemşire olarak çalıştı. Benden hamile kaldığını söylemişti. Bebeğimiz dünyaya geldi. Olanlara inanamıyorum” dedi. Yıllarca anne bildiği kadının erkek çıkmasından sonra Aktaş’ın kızı ise  bunalıma girerek, “Peki benim gerçek ailem kim” diyerek gözyaşları döktü.

 

GERÇEK ŞÜKRAN AKTAŞ ŞOK OLDU

 

 

Olay üzerine detaylı araştırma yapan polis ekipleri, ölen kişinin Nail Ç. olduğunu, Şükran Aktaş’a ait nüfus cüzdanı kullandığını belirleyerek kimliğin gerçek sahibi Şükran Aktaş'a ulaşmasının ardından Şükran Aktaş, “Yıllar önce nüfus cüzdanımı kaybetmiştim. Beni polis merkezine çağırdılar. Ölü göründüğümü söylediler. Ben hayattayım. Yıllar önce çalınan nüfus cüzdanımla neler yaşanmış. Ben de şoktayım” dedi.

 

AİLESİ DE ŞAŞIRDI

 

Kumburgaz’dan telefonla Müge Anlı’nın programına bağlanan vatandaşlar,“Kumburgaz’da herkes onu tanır. Handan butiğin sahibiydi. Çok candan biriydi. Onun erkek olduğunu hiç kimse anlayamazdı. Kadından daha kadındı” dedi. Olayla ilgili açıklama yapan muhtar ise “Bir kez gördüm. Erkek olduğunu duyunca ben de çok şaşırdım. Hiç öyle bir görüntüsü yoktu” demesinin ardından Nail Ç.’nin ağabeyi “Bir gün köye geldi, askere gideceğini söyledi. Evraklarını aldı ve gitti. O günden sonra kendisinden haber alamadık” diyerek şaşkınlıklarını dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu