Evleneceksen Gel Kaan Solmaz'ı Aldattı!

Evleneceksen Gel'in çok konuşulan ve nişan tarihi için gün sayan çifti Kaan ve Solmaz arasında ayrılık mı yaşanıyor?

Evleneceksen Gel Kaan Solmaz'ı Aldattı!
Evleneceksen Gel Kaan Solmaz'ı Aldattı! Harun Gürcan

Hafta içi hergün ekranlara gelen Evleneceksen Gel programının en çok konuşulan çifti nişanlarına sayılı günler kalmıştı ancak Kaan kendisine çok güvenen Solmaz'ı aldattı. Mesajlara kadar yayınlanan görüntülerde Kaan nişan için gün saydığı Solmaz'a ihanet ettiği ortaya çıktı. Nışanlarına sayılı günler kkalmıştı peki Kaan Solmaz'ı ne zaman ve kiminle aldattı. Kaan'ın Solmaz'a ihanetiniyle ilgili ilk olarak ikinci bir telefon hattı alarak başladı. 24 Şubat 2017 tarihine kadar Esin Odacılar'la aşk yaşamaya devam etmiş. Kaan'ın inkar etme gibi bir şansı bulunmuyor. Aynı zaman da son paylaştığı instagram fotoğraflarında kıyafetleri Esin'in evinde duruyor. Peki Esin odacılar kim? Esin Odacılar'ı Zuhal Topal'ın programında tanıyoruz ve programa dahil olduğunda bu aşk bitmiştir. 

SOLMAZ'DAN ESİN'E MESAJ

Evleneceksen gel programının reyting rekorları kırdıran gelin adayı Solmaz, Kaan'ın Whatsapp konuşmalarını görünce İnstagram hesabı üzerinden Esin Odacılar'a mesaj attı. "Merhaba canlı yayın yapmışsınız. Birebir bana yazabilirdiniz. Durum nedir bilmek istiyorum" diyerek Esin'e bir mesaj yolladı. Gelen mesaja cevap olarak Esin Odacılar, Kaan yanlış yaptı bana diyerek karşılık verdi ve canlı yayını yapmak zorunda kaldım dedi. Programın sevilen çifti bu aralarında geçen olayı programa bugünlerde yansıtması bekleniyor ve nişan ertelenecek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Neriman     2017-03-15 Yorumum nerde
Neriman     2017-03-15 Böyle olacagı belliydi solmaz kana göre degil kaan yakışıklı çocuk solmaz ćok çirkin makyajla yüzünü kapatıyor bacakları leke yara bere görmüyormusunuz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu