El Bombasıyla Canlı Yayın Yaptı

Adana'da Seyhan Nehri yatağında pimi çekilmemiş bir el bombası bulundu. Oradan geçen genç kız olay anını sosyal medyada canlı yayına kaydetti.

El Bombasıyla Canlı Yayın Yaptı
El Bombasıyla Canlı Yayın Yaptı Harun Gürcan

Alınan bilgiler doğrultusunda, olay Seyhan Nehri'nde meydana geldi. Yeni Köprü'den oğlu ile beraber geçen İbrahim Şimşek, Seyhan Baraj Gölü kapaklarının kapatılması nedeniyle su olmayan Seyhan Nehri yatağında asma kilit gördü. Baba ile oğul asma kilitleri almak amacıyla nehir yatağını indi. Fakat o sırada poşet içinde bir cisim gördüler. Baba Şimşek poşeti eline aldı ve içinde pimi çekilmemiş bomba olduğunu fark etti. Hemen ardından poşeti olduğu yere geri bırakıp oğluna polisi aramasını söyledi. Bir süre sonra olay yerine gelen polis ekipleri, el bombasının etrafını güvenlik şeridi ile çevirip olay yeri inceleme ve terörle mücadele ekiplerine haber verdi. Ekipler  el bombasını incelemeye aldı. Bu sırada vatandaşlar nehir yatağında balık avlamaya devam etti.

CANLI YAYIN AÇTI

Olay sırasında köprüden geçip nehir yatağında polislerin olduğunu fark eden meraklı vatandaşlar ise hemen cep telefonu kameralarıyla bu anı görüntülemeye başladılar. Vatandaşların cep telefonu ile görüntü çekmesinin yanı sıra bir genç kız daha da ileri giderek el bombasının bulunmasını sosyal medya üzerinde canlı yayın yaparak takipçileriyle paylaştığı görüntülendi. Genç kız hem köprü üzerinden hem de nehir kenarından olayı anlatarak canlı yayın yaptı. El bombasını bulan İbrahim Şimşek ise "El bombasını neden buraya atıyorlar. Ben elime alınca bomba olduğunu fark edip yere bıraktım. Bunu bir çocuk alıp fark etmeyip pimini çekse patlama olacak ve çok üzücü olaylar olacaktı" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu