Bakan Müezzinoğlu Büyükanne Maaşlarını Açıkladı

​Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Büyükanne Projesi kapsamında, annenin fiilen çalışıyor olması kaydıyla, 3 yaşını doldurmayan torununa bakan büyükannelere 12 ay süreyle 425 TL karşılıksız maddi destek verileceğini söyledi.

Bakan Müezzinoğlu Büyükanne Maaşlarını Açıkladı
Bakan Müezzinoğlu Büyükanne Maaşlarını Açıkladı Celalettin Yünel

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Büyükanne Projesi kapsamında, annenin fiilen çalışıyor olması kaydıyla, 3 yaşını doldurmayan torununa bakan büyükannelere 12 ay süreyle 425 TL karşılıksız maddi destek verileceğini söyledi.

 

6.500 AİLENİN İSİMLERİ YAYINLANDI

 

İlk tespitlere göre 6 bin 500 ailenin isimleri bakanlığın ’https://buyukanne.csgb.gov.tr’ adresinden yayınlandı.

 

ÇOK NET GÖZLEMLİYORUZ

 

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu, "Almanya, Hollanda ve diğer Avrupa ülkelerinin büyük bir kısmı, Türkiye'nin güçlü büyümesinden ve gelişmesinden son dönemde ciddi rahatsızlık duyuyor. Bunu özellikle 2013 Gezi olaylarından itibaren çok net gözlemleyebiliyoruz. Türkiye aleyhine olabilecek bütün gelişmelerin arkasında ya destekçi olarak var ya organizatör olarak var." dedi.

 

EMEKLİ YAPMAYAN BİR SİSTEMİMİZ VAR

 

Kılıçdaroğlu'nun seçilme yaşının 18'e düşürülecek olmasıyla ilgili eleştirine karşılık Müezzinoğlu,: "Burada resmen insanı kandırma niyetiyle sığ, yalan cümleler söyleniyor. Bir defa kim olursa olsun, ister milletvekili, ister cumhurbaşkanı, ister başbakan, ister bakanın yaşını ve gününü doldurmadan emekli olma şansı yok. İlk defa milletvekili olacaklar için de asla 60 yaşından önce erkekleri, 58 yaşında önce de kadınları emekli yapmayan bir sistemimiz var."dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu