Fransa'da Okulda Silah Sesleri!

Fransa'da Grasse kasabasında bir okuldan silah sesleri duyuldu. Saldırıyla ilgili gelen ilk haberlere göre 8 kişi yaralanırken, okullar geçici olarak kapatıldı.

Fransa'da Okulda Silah Sesleri!
Fransa'da Okulda Silah Sesleri! Harun Gürcan

Fransa'nın güney kesimin de Alpes-Maritimes kentine bağlı Grasse kasabasındaki Tocqueville lisesinden silah sesleri yükseldi. Reuters'ın yaptığı habere göre meydana gelen saldırıda ilk gelen haberler göre 8 kişi yaralanırken yetkililer de halkı uyararak yerel halka evlerinden ayrılmamalarının gerektiğiyle ilgili anons yaptı. Grasse Belediyesi'nden olayla ilgili olarak terörle her hangi bir ilgisi olmadığını, iki öğrencinin arasında bir tartışma olduğu açıklandı. 

1 SALDIRGAN KAÇTI!

Salgınlarandan birisnin lise müdürüne ateş açtığı öğrenildi. Polis ekiplerinin yaptığı açıklamalara göre meydana gelen durumun ardından 17 yaşındaki bir öğrenci gözaltına alındı ancak diğer öğrencinin kaçtığı öğrenildi. Fransa İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Gözaltına alınan şüphelinin adının polis kayıtlarında geçmediği" belirtildi. Gözaltına alınan öğrencinin üzerinden bir tüfek, iki tabanca, iki de el bombası çıktığını belirtildi. AFP'nin haberine göre olayın ardından Grasse'daki okullar geçici olarak kapatıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu