Lerzan Mutlu Bülent Ersoy'u Affetmeyeceğini Açıkladı

​"Oya'nın kalbini kırmış. Ona 'sinsi' demiş. Oya hiç sinsi bir insan değildir. Böyle dolaylı yoldan laf çakmalar hiç şık değil, hiç yakıştıramadım" diyen Bülent Ersoy ile Lerzan Mutlu, Kanal D'de yayınlanan 'Renkli Sayfalar' programında yüzleşti.

Lerzan Mutlu Bülent Ersoy'u Affetmeyeceğini Açıkladı
Lerzan Mutlu Bülent Ersoy'u Affetmeyeceğini Açıkladı Celalettin Yünel

"Oya'nın kalbini kırmış. Ona 'sinsi' demiş. Oya hiç sinsi bir insan değildir. Böyle dolaylı yoldan laf çakmalar hiç şık değil, hiç yakıştıramadım" diyen Bülent Ersoy ile Lerzan Mutlu, Kanal D'de yayınlanan 'Renkli Sayfalar' programında yüzleşti.

 

OYA AYDOĞAN ÖLDÜKTEN SONRA DAVALIK OLDULAR

 

 

 Oya Aydoğan’ın 17 Mayıs 2016 tarihinde vefat etmesinden sonra Lerzan Mutlu ile davalık olan Bülent Ersoy'un, 'Renkli Sayfalar' canlı yayına bağlanarak açıklamalarda bulundu.

 

LERZAN MUTLU HÜNKÜR HÜNKÜR AĞLADI

 

"Oya'nın kalbini kırmış. Ona 'sinsi' demiş. Oya hiç sinsi bir insan değildir. Böyle dolaylı yoldan laf çakmalar hiç şık değil, hiç yakıştıramadım. Oya çok terbiyelidir. Ona cevap verebilirdi aslında ama vermemiş. Ben çok sinirlendim, çok kızgınım. O kıza çok sinirliyim, haddini çok aşıyor. Sen kime sesini yükseltiyorsun. Oya o kadar içine atan bir kız ki, cevap veremez sana. Şu anda konuşulacak bir ortam değil. Hepimiz zaman içerisinde, beraber çalıştığımız insanlarla ters düşmüşüzdür. Bu olacak şeyler fakat bunu fevriliğe dökerek, çirkin kelimelerle bezeyerek sesini yükseltmek... Sen kime sesini yükseltiyorsun. Dua etsin kafam dolu. Adamın canlı yayınını basarım." diyen Bülent Ersoy, "Allah'tan başka kimseden korkmuyorum. Ben kırmak isteseydim, ağlatmak isteseydim bütün yayınlara bağlanırdım. Az çok lafım da dinlenir. Bir atımda bulunduğumu duydunuz mu? Bu konuda yorum yaptım mı? Hayır. O bana anası diyordu. Anası ona bağırmıyor mu?" dedi.

 

AFFETMEYECEĞİM

 

Lerzan Mutlu'nun bu sırada hünkür hünkğr ağlandığı görüldü. Ersoy'un ardından açıklama yapan Lerzan Mutlu, "Bacak kadar kadınım. Sizin üzerinizden beni yıkmaya çalıştılar. Benim canımın yanmasına siz sebep oldunuz. Büyük bir isim olduğunuz için buna sebep oldunuz. Sizi hiç affetmeyeceğim" açıklamasına karşılık olarak Ersoy, "İnsanları Alah affeder, insanlar değil" cevabını verdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu