Cem Özdemir Sorusu Kılıçdaroğlu'nu Zora Soktu

​16 Nisan'da gerçekleştirilecek anayasa referandumunda hayır oyu çıkması için uğraşan Kılıçdaroğlu referandum çalışmaları kapsamında Denizli'de kendisine sorulan Cem Özdemir sorusuyla ne yapacağını bilemedi.

Cem Özdemir Sorusu Kılıçdaroğlu'nu Zora Soktu
Cem Özdemir Sorusu Kılıçdaroğlu'nu Zora Soktu Celalettin Yünel

16 Nisan'da gerçekleştirilecek anayasa referandumunda hayır oyu çıkması için uğraşan Kılıçdaroğlu referandum çalışmaları kapsamında Denizli'de kendisine sorulan Cem Özdemir sorusuyla ne yapacağını bilemedi.

 

 

Kemal Kılıçdaroğlu, referandum çalışmaları kapsamında geldiği Denizli'nin Çardak ilçesinde vatandaşların Cem Özdemir sorusuyla tepki göstermesi sonrasında sıkıntı çektiği görüldü.

 

 

"NEDEN TOKALAŞTINIZ"

 

16 Nisan'da gerçekleştirilecek anayasa referandumunda hayır oyu çıkması için uğraşan Kılıçdaroğlu Denizli'nin Çardak ilçesinde bir vatandaşın, "1915 olaylarına ilişkin sözde Ermeni soykırım iddialarına destek veren Almanya Yeşiller Partisi Eş Başkanı Cem Özdemir ile neden tokalaştınız?" diye sordu.

 

"MERAK EDİYORUM"

 

Kılıçdaroğlu bu sorusu karşısında ne diyeceğini bilemeyerek, "Daha önce gittim, sonra kendisiyle hiç muhatap olmadım, bir araya gelmedim. Siz bunu nereden öğrendiniz ben de onu merak ediyorum. Siz hangi amaçla bunu soruyorsunuz, bunu da bilmiyorum." dedi.

 

 

HEMEN DIŞARI ÇIKARTILDI

 

İsmi öğrenilemeyen kişi, sorunun ardından kahvehanede bulunan şahıslar  tarafından tepki göreceği sırada Kılıçdaroğlu tepki göstermemelerini istedi. İsmi bilinmeyen kişi,"1915 olaylarına ilişkin sözde Ermeni soykırım iddialarına destek veren Almanya Yeşiller Partisi Eş Başkanı Cem Özdemir ile neden tokalaştınız?" sorusunun ardından kahvehanede bulunan şahıslar tarafından dışarı çıkarıldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu