Seda Tosun ve Cenk Kangöz Ayrıldı

Ünlü oyuncu Seda Tosun'un uzun uzun yıllardan beri beraber olduğu sevgilisinden gördüğü şiddet yüzünden ayrıldığı ortaya çıktı

Seda Tosun ve Cenk Kangöz Ayrıldı
Seda Tosun ve Cenk Kangöz Ayrıldı Harun Gürcan

Son dönemlerin ünlenen genç oyuncularından birisi olan Seda Tosun ilk olarak Mahsun Kırmızıgül tarafından onlarca oyuncu adayı arasından seçilmiş ve keşfedilmişti. Ardından yıldızı parlamaya başlayan hoş oyuncu geçtiğimiz sezon final yapan Kertenkele dizisinde uzun süre yer almıştı. Bunun sonrasında Seda Tosun'un kendisi gibi oyuncu olan ve kendisinden yaşça büyük olan sevgilisinden bir süre önce ayrıldığı ortaya çıktı. 

ŞİDDET SEBEBİYLE AYRILDIKLARI ÖĞRENİLDİ

Güzel oyuncunun 41 yaşındaki sevgilisi Cenk Kangöz ile 5 yıl süren bir ilişki yürüttüğü belirlendi. Yalnız çiftnin evliliğe gitmesi beklenen ilişkilerinin büyük bir kavga sonucunda sonlandığı öğrenildi. İkilinin bir süre önce yollarını ayırmalarının sonrasında Seda Tosun'un aşk acısını çabuk atlatıp sonrasında yeni bir aşka bile yelken açtığı konuşuluyordu. Magazin gündeminde ortaya çıkan dedikodulara göre hoş oyuncunun neden ilişkisinin bittiği belirlendi. Bir süre önce arkadaşları ile beraber evde oturan iki sevgiliden Seda Tosun bilinmeyen bir nedenden kaynaklı kıskançlık yaşadı. Kıskançlık krizine giren hoş oyuncunun etrafa saldırmaya başladığı, sinir krizi geçirdiği ve içki şişelerini yerlere fırlattığı öğrenildi. Duruma daha çok dayanamayan sevgilisinin ise dayakla karşılık verdiği iddia edildi. Bu sırada içki şişelerinden ayağı kesilen hoş oyuncunun hastanelik olduğu belirlendi. İkilinin bu kavgadan sonra bir daha hiç görüşmedikleri ve yollarını ayırdıkları iddia edildi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu