Esra Erol'dan Şok Açıklama

Son günlerde tartışmalara sebep olan evlilik programlarının televizyon ekranlarından kaldırılacağı yönünde çıkan haberler Esra Erol’u kızdırdı. Esra Erol, evlilik programlarının kaldırılması hakkında açıklama yaptı.

Esra Erol'dan Şok Açıklama
Esra Erol'dan Şok Açıklama Harun Gürcan

Son zaman tartışmalara sebep olan evlilik programlarının kaldırılacağı yönünde çıkan haberler Esra Erol’u çok sinirlendirdi. Geçtiğimiz haftalarda Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un yaptığı açıklamalar bu sürece etki etmişti. RTÜK’e onbinlerce şikayet yağması üzerine harekete geçileceğini söyleyen Numan Kurtulmuş, reklam paylarının yüksek olduğu halde bu durumun gözardı edilmeyeceğini söylemişti.

"BEN ONURSUZ BİR İNSAN DEĞİLİM"

Evlilik programlarından bahsedildiği ilk andan itibaren akla ilk gelen isimlerden olan Esra Erol, konu ile alakalı olarak canlı yayında açıklamalar da bulundu. Esra Erol, açıklamasında “Ben onursuz bir insan değilim. Benim şerefim, benim onurum her şeyden daha önemli. Ben babamdan böyle öğrendim çünkü. Yok artık! Bir yerlerde çamur varsa o çamur ise size de bulaşıyor. Ben o çamurla yaşayamam” dedi. Esra Erol, açıklamala da bulunurken üzerindeki sinirli ve gergin bir tavır gözlendi. Geçtiğimiz günlerde evlilik programlarının kaldırılması ile ilgili Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş şöyle demişti: “Üzülerek izlediğimiz bir alan. Bu bizim örfümüze, geleneğimize, inançlarımıza, Türk aile yapısına, Anadolu topraklarının kültürüne uygun olmayan şeylerdir. Zaman zaman bize de ulaşan hiçbir şekilde kabul edilemeyecek sözlerin, davranışların sergilendiği bir takım evlilik programları.Neymiş efendim reytingi çok yüksek ve dolayısıyla reklam gelirleri de çok yüksek. Olmaz olsun böyle reklam gelirleri. Aile müessesini ortadan kaldıracak, ulviyetini, kutsiyetini ortadan kaldıracak son derece acayip programlar var”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu