Seda Sayan'dan İflas Haberi

Seda Sayan geçen haftalar da yapmış olduğu açıklama da vergilerin yüksek olması sebebiyle iflas ettiğini açıkladı.

Seda Sayan'dan İflas Haberi
Seda Sayan'dan İflas Haberi Harun Gürcan

Show Tv ekranlarında Evleneceksen Gel evlilik programı ile gündemi meşgul eden Seda Sayan son günlerde özel hayatı ile isminden en fazla söz ettiren isimler arasında yer almaya başladı. Ünlü sanatçının bir dönem beraber olduğu ve evlenmelerinin beklendiği Erkan Çelik'ten ayrılmasıyla hızlı bir şekil de magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ardından Seda Sayan sosyal medya hesabını kapatarak ayrıldıklarının ilk sinyallerini vermişti. 

OĞLU ONAY VERMEDİĞİ İÇİN AYRILMIŞLAR

Bu durum merak konusu haline gelince yapmış olduğu açıklamalarda 'Evet arkadaşlar Erkan çelik ile ilişkimizi saygı kapsamında sonlandırdık. Bundan sonra dostluğumuz ve iş ilişkimiz baki kalacaktır' ifadelerini kullanmıştı. Ayrılığın sebebi araştırıldığı zaman ünlü sanatçının oğlunun bu evliliğe asla onay vermediği ve bu yüzden Seda Sayan'ın ilişkisini bitirme kararı aldığı ortaya çıkmıştı. 

Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen ünlü sanatçının alışveriş turunda olduğu görüldü. Keyfinin yerinde olduğu anlaşılan ünlü sanatçı bir çamaşır mağazasına girerek kendisine tayt aldıktan sonra kuyumcuya gitti. kuyumcuya 3 tane büyük altın alan ve toplam 15 bin lira ödeyen sanatçının ilk sırada altınları yatırım amaçlı aldıkları düşünülmüştü. yalnız sorulduğu zaman iki arkadaşının doğum yaptığını ve birini ise yeğenine aldığını belirtti. Ardından maddiyat konuşmaya devam eden ünlü sanatçı 'Arkadaşlar çok vergi ödüyorum. Artık iflas ettim' diyerek şaşkınlığa neden oldu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu