Asena'nın Sevgilisi Evli Olduğu Ortaya Çıktı

Üç yıldır birliktelik yaşayan Asena'nın sevgilisinin evli olduğu ortaya çıktı.

Asena'nın Sevgilisi Evli Olduğu Ortaya Çıktı
Asena'nın Sevgilisi Evli Olduğu Ortaya Çıktı Harun Gürcan

İbrahim Tatlıses ile yaşamış olduğu büyük aşkın sonrasında ünlenen oryantal Asena ardından ünlü şarkıcıdan ayrılmış ve uzun süre hayatında kimsenin olmadığını söylemişti. Ekranlardan uzun bir süredir uzak olan Asena'nın özel hayatında mutlu olduğu ve hayatında birlikte olduğu birisinin olduğu konuşuluyordu. Ancak uzun zamandır konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmaması dikkat çekiyordu. 

Geçtiğimiz günlerde Duymayan Kalmasın adlı programa katılan oryantal Asena özel hayatı ile ilgili etkileyici açıklamalarda bulunmuştu. Son 3 yıldır hayatında birisinin olduğunu söylemişti. Sevgilisinin boksör olduğunu söylemiş ve çok mutlu olduğunu dile getirerek durumu açıklamıştı. Ardından sevgilisinin kim olduğu merak konusu haline geldi. Yapılan araştırmalarda gerçek ortaya çıkarken durum büyük şaşkınlığa neden oldu. 

BOŞANIP ASENA'YLA EVLENECEKMİŞ

Ünlü oryantalin Almanya'da ünlü Gramafon adlı bir mekanın işletmecisi olan Hasan Dere ile beraber olduğu öğrenildi. Aynı zamanda uzun zamandır evli olduğu belirlenirken bunun dışında birde sevgilisinin olduğu ortaya çıktı. Duymayan Kalmasın adlı programa katılan şarkıcı Deniz Gençay 5 yıldır Dere ile beraber olduğunu yalnız Asena'nın sevgilisini elinden aldığını anlattı. Gözyaşlarını tutamazken etkileyici açıklama yaptı. Bu sırada yayına bağlanan Semiha Yankı ise duruma itiraz ederek Asena ile Hasan Dere'yi kendisinin tanıştırdığını ve ilişkileri bittikten sonra tanıştırdığını ifade etti. Evli olan asan Dere'nin yakında boşanıp oryantal Asena ile evleneceğini açıkladı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu