Vatanım Sensin Bu Hafta ki Bölümünde Neler Yaşandı?

16 Mart perşembe günü Kanal D ekranların da yayınlanan Vatanım Sensin dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Detaylar haberimizde.

Vatanım Sensin Bu Hafta ki Bölümünde Neler Yaşandı?
Vatanım Sensin Bu Hafta ki Bölümünde Neler Yaşandı? Harun Gürcan

Kanal D ekranlarında her perşembe sevenleriyle buluşan Vatan Sensin dizisinin 19. bölümün de Cevdet ve Yüzbaşı Yakup bir facianın eşiğinde olduklarını anladırlar. Patlamaların sonucunda Hilal ve Leon tekrar düşman oldular. 

EŞREF PAŞA TERCİH YAPMAK ZORUNDA!

Charles'ın ne yapmak istediğini ve nelerin peşinde olduğunu çözmek için incelemeler yapan Cevdet ve Yüzbaşı Yakup, büyük bir facianın eşiğine geldiklerinin fark ettiler. Mustafa Kemal ile haberleşme sağlanan ağı yıkarak iletişimi kesmesi için Tevfik'e emir veren Charles, Eşref Paşa'ya da vatanın istikbali adına istikbalin tamamıyla değişeceği bir teklifte bulunur. Tam suların kirlendiği bir anda Eşref Paşa, hayati önem taşıyan bir tercih yapmak zorunda kalır. Tekliften henüz haberi olmayan Cevdet ve Yakup ise, Anadolu'yla iletişimi tekrar sağlamak adına harekete geçmeye başlarlar.

Hilal, meydana gelen patlamanın ardından Leon'la yeniden düşman olurlar ve burun buruna gelirler. Fakat yükselen bu nefretin arkasında yatan aşkın gizli kalması giderek zorlaşmaktadır. Aşk, vatan ve kardeş sevgisi arasında kalan Hilal, geri dönüşü olmayacak sonuçları olan, çok büyük bir seçim yapıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu