Bakan Zeybekçi Açıklamalarıyla Kızdırdı

16 Nisan Kurtuluş Savaşıdır diyen Bakan Zeybekçi tüm meselelerin çözüleceğini ifade etti.

Bakan Zeybekçi Açıklamalarıyla Kızdırdı
Bakan Zeybekçi Açıklamalarıyla Kızdırdı Harun Gürcan

Denizli’nin çeşitli ilçelerinde vatandaşlar ile biraraya gelen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Çal ilçesindeki belediyeyi ziyaret ettikten sonra halk ile buluşarak vatandaşa çeşitli açıklama yaptı.

Halka karşı sorumluluklarını sonuna kadar yerine getirdiklerini ve getirmeye devam edeceklerini belirten Zeybekçi, millete karşı verdikleri her sözün yerine getirildiğinin de altını çizerek mevcut sistemin 2001 yılında Türkiye’nin Ekonomik anlamda sömürülmesine yol açtığını açıkladı. Bakan Zeybekçi “16 Nisan bir kurtuluş savaşıdır, bir bağımsızlıktır. 16 Nisan bugüne kadar bu milletin bütün hastalıkların nedeni olan bir sistemden kurtulmaktır. Bakın bu sistem vasıtası ilen kanımızı bugüne kadar emdiler. Bu sistemden kaynaklı Menderes ve 3 bakanını idam ettiler. Bu sistemdir Türkiye’yi yıllarca birliklara mahkum ettiler” diye konuştu.

MESELELER ÇÖZÜLECEK

Düşmanlar tarafından hedeflerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı gösterdiğine işaret eden Bakan Zeybekçi, İmamı Şafii’den örnek verdi. Zeybekçi “Bakın İmamı Şafii’ye sormuşlar, 'bir adamın hak yolda oluduğunu nasıl anlarsınız.' 'Kolay' diyor, 'düşmanın oklarına bakın şayet kimi gösteriyorsa, kimi hedefliyorsa hak yolda olan odur.' Bakıyoruz şimdi, 7 düvenin okları Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye’yi gösteriyor. Hele hele 16 Nisan ile ilgili MHP Genel Başkanı 'mevzubahis vatansa gerisi ayrıntıtır' dedi ya oklarını ona çevirdiler. İkisini birden hedeflediler. Şuan da öyle oldu. Ama biz şimdi, Allah’ın izniyle ikinci bir kurtuluş savaşıyla bu hastalıkların tamamından kurtulacağız. Tüm bu meseleler bitecek, Türkiye rahatlayacak” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu