Cumhurbaşkanı Afyon'da da Sert Konuştu

Bunlar Bosna'da Müslümanları Katledenlerdir diyen Erdoğan çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Afyon'da da Sert Konuştu
Cumhurbaşkanı Afyon'da da Sert Konuştu Harun Gürcan

Açılış töreninden hemen önce Afyonkarahisar Belediye’sine ziyarette bulunan Erdoğan, Anıtpark alanında yapılan toplu açılış törenine katılarak konuşmasnı yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı konuşma da Afyonkarahisar’ın istiklal ve istikbal mücadelesinde ki öneminden bahsederek başladı. Türk milletinin tarih boyunca emek vermediği ve mücadele etmediği hiçbir şeye sahip olmadığından da bahseden Erdoğan, günümüzde de Türkiye için gereken mücadelede bedel ödendiğini ve ödeneceğini de ifade etti. Ödenen bedelleri terörle mücadele, ekonomiye yönelik mücadele, Avrupa’ya karşı mücadele olarak sıraladı.

"BUNLARIN MEDENİLİLİKLE ALAKASI YOK"

Bugün yapılan Hollanda’daki seçimler hakkında da konuşan Erdoğan “Bugün Hollanda'da seçim var. Atların, itlerin sahiplerinin ne yapacağı ortaya çıkacak. Bunların medenilikle alakası yok, modern dünya ile alakası yok. Bunlar Bosna'da 8 bin Bosnalı Müslümanı katledenlerdir. Bunların cibilliyetini biliriz. İnsanlıktan nasibini alamamışlar, modern olamamışlar. Türkiye'nin bir bayan bakanı oraya geliyor. Kendileri seçim kampanyaları yapıyorlar. Hayır kampanyası için Hollanda'ya, Almanya, İsviçre'ye, İsveç'e PKK terör örgütü temsilcilerine, yandaşlarına, onlarla beraber hareket eden Barolar Birliği Başkanı'na müsaade ediyorsunuz.” şeklinde konuştu.

Erdoğan, Avrupa’da şahsına yönelik bir linç kampanyasının başlatıldığını ifade ederek "Bir yanda da mutluyum. Gazeteler başlıklarını Türkçe atıyor. "Diktatör Erdoğan'a hayır". Bunun şahsımla alakası yok ki. Bu sistem değişikliği, Erdoğan'la ne alakası var. Bir sistem değişikliği yapılacak, yarın bu ülkede kim öle kim kala? Bunların demokrasi anlayışı bu.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu