Bakan Bozdağ'dan Feyzioğlu'na CHP Genel Başkanlığı Tavsiyesi

16 Nisan'da yapılacak olan referandum için Türkiye'nin köylerini gezen TBB Başkanı Metin Feyzioğlu'na Adalet Bakanı Bekir Bozdağ,"CHP'ye genel başkan olsun" tavsiyesinde bulundu.

Bakan Bozdağ'dan Feyzioğlu'na CHP Genel Başkanlığı Tavsiyesi
Bakan Bozdağ'dan Feyzioğlu'na CHP Genel Başkanlığı Tavsiyesi Celalettin Yünel

16 Nisan'da yapılacak olan referandum için Türkiye'nin köylerini gezen TBB Başkanı Metin Feyzioğlu'na 
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ,"CHP'ye genel başkan olsun" tavsiyesinde bulundu.

HAYIRCILAR PKK'YLA BİRLİKTELER

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Feyzioğlu'na yönelik, "Hayır kampanyası yapmak üzere PKK ile beraber Avrupa'da dolaşan ki bunlardan bir tanesi de Türkiye Barolar Birliği'nin Başkanıdır. Sen nasıl Barolar Birliği Başkanısın? Senin PKK ile yan yana olmanı kim anlatabilir? Şu anda Kandil, PKK'nın başı, bölücü terör örgütlerinin yandaşları 'hayır' diyor mu? Kişi sevdikleriyle beraberdir, unutmayın" sözlerinin ardından Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'da Feyzioğlu'na tepki gösterdi.

CHP'NİN GENEL BAŞKANI OLSUN

 "Şu an Barolar Birliği Başkanı'nın avukatlar diye bir derdi yok." diye belirten Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Sivil toplum örgütleri ideolojilerin esiri olurlarsa o zaman o ideolojinin dışındaki insanların hiçbirisinin hakkına, hukukuna sahip çıkmıyorlar ve gerçekten büyük zarar veriyorlar. Türkiye'nin Barolar Birliği de şu anda öyle. Geçmişte de öyleydi ama ara örnekler, Vedat Bey (Ahsen Coşar) gibi örnekleri çıkarırsanız öyleydi. Ben onun için de diyorum ki Barolar Birliği'nin hiç olmazsa levhasını değiştirse Feyzioğlu, 'Cumhuriyet Halk Partisi alternatif genel merkezi' diye yazsa da iyi olur yani. Hiç olmazsa adını doğru koysun. Zaten Kılıçdaroğlu tek başlı yürütmeye karşı çıkıyor. CHP'de bir eşbaşkanlık sistemi gelmiş olur, 'çift başlılık iyi' diyor. O zaman o genel merkezi Söğütözü'nde o yönetir, öbürü de Barolar Birliği'nde... Beraber gül gibi geçinip giderler" dedi." diyerek tepki gösterdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu