Edirne'de Kızlarına Tecavüz Eden Babanın Savunması Mide Bulandırdı

Edirne'de inşaat işçisi 47 yaşındaki T.G.'nin ayrıldığı karısından olan kızlarına tecavüz ederek başkalarına sattığı iddialarına karşılık yaptığı savunma mide bulandırdı.

 Edirne'de Kızlarına Tecavüz Eden Babanın Savunması Mide Bulandırdı
 Edirne'de Kızlarına Tecavüz Eden Babanın Savunması Mide Bulandırdı Celalettin Yünel

Edirne'de inşaat işçisi 47 yaşındaki T.G.'nin ayrıldığı karısından olan kızlarına tecavüz ederek başkalarına sattığı iddialarına karşılık yaptığı savunma mide bulandırdı.

SAVUNMASI MİDE BULANDIRDI

Edirne'de geçen yıl Ağustos ayında, polise giden S.Ö., eski eşi T.G.,'nin öz kızları S.B.(7), B.G. (11) ve Y.G.'ye (14) tecavüz edip, başkalarına pazarlayıp fuhuş yaptırdığı şikayetinde bulunmasının ardıanda gözaltına alınan T.G., tutuklanıp, cezaevine gönderildi.

T.G., hakkında Edirne 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde, "Çocukları fuhuşa teşvik etmek veya yaptırmak veya aracı olmak, çocuğun nitelikli cinsel istismarı" suçlamasıya 45 yıla kadar hapis istemiyle tutuklu yargılandığı davanın ilk duruşması yapıldı.

KIZLARIYLA YAŞADIĞI İLİŞKİDEN EŞLERİNİN HABERİ VARMIŞ

Avukatları ile duruşmaya giden inşaat işçisi 47 yaşındaki T.G., savunmasında yazılı beyanda bulunduğunu ve boşandığı eşinden olan yaşları 7 ile 14 arasında değişen 3 kızına tecavüz ederek başkalarına sattığı iddialarına karşı, "Kızlarımla yaşadığım ilişkiden öz anneleri S.'nin ve üvey anneleri Ü.G.'nin de haberi vardı. Karım S.Ö., kuması Ü.G.'yi erkek çocuk doğurduğu için kıskandığından kızlarımı bana yönlendiriyor ve "biz öğretmeyelim de dışardan mı öğrensinler" diyordu" demesi mahkemede herkesin midesini bulandırdı.

"SEN BİZE YETMİYORSUN" 

Öz kızlarına tecavüz edip başkalarına satan ve boşandığı eşiyle beraber yaşamaya devam ettiklerini belirten T.G., daha sonra boşandığı eşi S.Ö.'nün erkek kardeşinin nişanlısının da onlarla birlikte yaşamaya başladığını, bir süre sonra da onunla evlendiklerini açıkladı. İki eşli olarak yaşamaya başlayan T.G., eşlerinin üzerinde, "Sen bize yetmiyorsun" diye baskı yapmasının ardından başka erkeklerle birlikte olmalarına izin verdiğini itiraf etti. Eşlerinin internetten başkalarıyla tanıştıklarını ve onların evlerine geldiğini söylen T.G., diğer sanık B.K. ile de internetten tanıştıklarını, K.'nın evlerine gelip eşleri S. ve Ü. ile defalarca birlikte olduğunu söyledi. T.G., "B. eve geldiğinde kızlarla karşılaştırmamaya çalışıyordum. B., genelde Ü. ile yatak odasına gidiyordu. S., kızım Y. ve ben salonda oturuyorduk. Diğer küçük çocuklar da odalarında uyuyorlardı" dedi.

TECAVÜZCÜ BABA TUTUKSUZ YARGILANMAK İSTEDİ

 T.G. "Suçumu samimi bir şekilde ikrar ettim. Tutuksuz yargılanmak istiyorum" derken, diğer sanık B.K., "Suçlamayı kabul etmiyorum. Denetimli serbestlik tedbirine uyuyorum. Tahliyemi talep ederim" dedi. Mahkeme T.G.'nin tutukluluk halinin devamına, oy çokluğu ile de diğer sanık B.K.'nin tutuklanmasına karar verdi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu