Gülben Ergen O Haberlere Ateş Püskürdü

Yakın zamanda TRT 1 Ana Haber sunucusu Erkan Çelik ile yollarını ayıran Gülben Ergen sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı Şahabettin Aydın ile ilgili paylaşımları yeni bir ilişki gibi yorumlayan gazete haberlerine ateş püskürdü.

Gülben Ergen O Haberlere Ateş Püskürdü
Gülben Ergen O Haberlere Ateş Püskürdü Celalettin Yünel

Yakın zamanda TRT 1 Ana Haber sunucusu Erkan Çelik ile yollarını ayıran Gülben Ergen sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı Şahabettin Aydın ile ilgili paylaşımları yeni bir ilişki gibi yorumlayan gazete haberlerine ateş püksürdü.

YAZIKLAR OLSUN

 Gülben Ergen, sosyal medyada fotoğrafları yer alan Şahabettin Aydın ile hakkında yapılan habere tepki göstererek, "Aylardır adımın yanına tanımadığım, yüzünü görmediğim ne isimleri yapıştırdılar. Yazıklar olsun 'kardeşim' dediğim, çocuklarımın babasının akrabası, evimizin neşesi, evlatlarımın manevi ağabeyi ile beni yazan zihniyete! Boşandım diye, hayatımda kimse yok diye, aylardır adımın yanına tanımadığım, yüzünü görmediğim ne isimleri yapıştırdılar! Ama buna pes! 'Kardeşim' demişim! Kardeşlikten anlamayan zifir karası zihniyet ne bilsin kardeşliği, içi bozuk kendi gibi görür içtenliği, samimiyeti!" diyerek sert bir tepki göstermesinin ardından soyal medya hesabı instagram üzerinden yeniden tepkisini dile getirdi.

ERGEN İNSTAGRAM'DA DA TEPKİ GÖSTERDİ

"gulben123" kullanıcı adı resmi instagram hesabından açıklama yapan Ergen, "Demişim ki onu bu edep ve terbiye ile yetiştiren ana babaya teşekkürüm var bana bir #kardeş kazandırdılar.... Bu kardeşlik çocuklarıma ağabeyilik yapmaktır. Evimizin gözbebeğidir. Şöförümüz değildir. Kardeşlik duygusuna bu ne samimiyet diyen insani duygularını yitirmişler!!! Sabah Gazetesi/Günaydın eki ne ayıp ettiniz!!! Ne büyük iftira ettiniz!!! Ne günaha girdiniz!!! @sahabettin_aydin @enginfermo kardeşlerim üzülmesinler biz yine abla kardeşiz biz yine aileyiz." diyerek tepkisini yineledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu