Yengeden Azmettirici Mesaj: Bitir İşini

2016 yılında Diyarbakır'da yaşanan cinayet olayının azmettiricisi ortaya çıktı.

Yengeden Azmettirici Mesaj: Bitir İşini
Yengeden Azmettirici Mesaj: Bitir İşini Harun Gürcan

DİYARBAKIR'da, 8 Ekim 2016'da tam 33 yerinden bıçaklanarak öldürüldükten sonra boş bir arazide cesedi bulunan Ali Kesik cinayetinin açığa kavuşamayan sırları 6 ay sonra açığa çıktı. Eşinin erkek kardeşi M.K. ile gizli aşk yaşayan Kesik'in eşi L.K.'nin, eşinin kardeşine "Hadi artık bitir bu işi" diye mesaj çektiği öğrenildi. Mesajı göndererek azmettirici olduğu sebebiyle 6 ay sonra çıkarıldığı mahkemece hakkında tutuklama kararı verildi.

ÇELİŞKİLİ İFADELERİ ELE VERDİ

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri tarafınca, 8 Ekim 2016 günü Elazığ Yolu'nda ki D Tipi Cezaevi karşısında boş bir alanda tam 33 yerinden bıçaklandıktan sonra öldürülen 5 çocuk babası 42 yaşındaki Ali Kesik cinayetinin bilinmeyenlerini yaptıkları incelemeler sonrası ortaya çıkardı.
Cinayet Bürosu ekipleri, Kesik'in tüm yakınlarının ifadelerine başvururken 33 yaşındaki kardeşi M.K.'nin verdiği çelişkili ifadesinden şüphelendi. Ağabeyiyle beraber çiftçilik yaparak geçimlerini sağlayan M.K.'yi yakın takibe alan polis, M.K.'nin öldürülen ağabeyinin eşi L.K. ile yoğun telefon görüşmesi yaptığını anlaşıldı

ABİSİNİN EŞİYLE AŞK YAŞIYORDU

Olayın gerçekleştiği gün M. K.'nin tarafından bir araç kiraladığını tespit eden polis ekipleri, cinayetin şüphelisi olarak M.K., ile öldürülen Ali Kesik'in 37 yaşındaki eşi L.K.'yi gözaltına aldı. Cinayet Bürosunda sorgusu yapılan M.K.'nin 4 yıldır yengesi L.K., ile aşk yaşadığı ve yengesiyle evlenmek için ağabeyini planlayarak öldürdüğünü söyleyerek suçunu kabul etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu