Zuhal Topal Esra Erol'a Gönderme Yaptı

Zuhal Topal, izdivaç programlarının ekranlardan kaldırılacak olmasıyla alakalı açıklamalarda bulundu. "Sesimi titreterek konuşmayacağım" diyen Topal, Esra Erol'a göndermelerde bulundu. Topal, kendi sunduğu programının en az ceza alan izdivaç programı olduğunu ve kaldırılmasının hiç hoş olmadığını ifade etti.

Zuhal Topal Esra Erol'a Gönderme Yaptı
Zuhal Topal Esra Erol'a Gönderme Yaptı Harun Gürcan

Zuhal Topal'la izdivaç programının sunucusu Zuhal Topal, davet edildiği 'Duymayan Kalmasın'  adlı programda, ekranların gündüz kuşağında yayınlanan izdivaç programlarının televizyon ekranlarından kaldırılmasıy ile alakalı olarak açıklamala yaptı. "İki yıldan beri yaşadıklarımı hayatımın hiçbir döneminde yaşamadım" diyen Topal, Esra Erol'a gönderme yaptı.

"EN AZ CEZA ALAN PROGRAM"

2009 yılından bu yana sunuculuğunu ve yapımcılığını kendisinin yaptığı evlilik programanını sunmaya başladığını ifade eden Zuhal Topal:
"Bunun öncesin de engelliler hakkında bir program yaptım kimse tarafından izlenmedi, en fazla şikâyet edilen uygulamalar evlilik uygulamaları ne yazık ki en fazla izlenenler de evlilik uygulamaları. Benim programım RTÜK'ten en az ceza alan uygulamadır. Kaldırılması hiç güzel değil. Ama yetkililerimizin aldığı kararlara saygı duymak zorundayım. Ben yalnızca serverım eşim de yapımcı değil.Sesimi titreterek ben şu şekilde yaptım ben böyle yaptım demeyeceğim."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu