Kısmetse Olur Son Bölümünde Yaşananlar

Kısmetse Olur programının son bölümüne Onur ve Aycan'ın kavgaları damga vurdu.

Kısmetse Olur Son Bölümünde Yaşananlar
Kısmetse Olur Son Bölümünde Yaşananlar Harun Gürcan

Kısmetse Olur ekranlara gelen son bölümde Onur ve Aycan ikilisi arasında tartışmaların ardı arkası kesilmezken son bölümde yeni tartışmalar söz konusu oldu. Onur’un doğum günü kutlanırken bir yabancı gibi köşede tek başına oturduğunu ifade eden Aycan gözyaşları içerisinde ağlayacak. Aycan'ın ağladığı sırada Adnan’ın gitar çalması ve şarkı söylemesine öfkelenen Aycan, “Umarım benzeri senin başına da gelir Adnan” diyerek oradan uzaklaşır. Aycan’ın şok reaksiyonsi sonrasında sinirlenen Didem ise “Ne demek benzerini senin de başına gelsin, elim ayağım gitti” diyerek gelin adayının yanlış ifadeler kullandığını söyledi. Kısmetse Olur’un yeni bölümünde ise hakkında diskalifiye iddiaları damat adaylarının evinde bomba etkisi yaratırken Akın’ın elenip elenmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

AKIN: "EZGİ'Yİ DAHA ÖNCEDEN TANIYORUM"

Tuğçe’ye hediye olarak gelen ayının Akın hakkında videolu mesaj gönderen Ezgi ile alakalı olduğunun iddia edilmesinin sonrasında sinirleri gerilen gelin adayı oyuncak ayıyı masaya fırlatacak. Seda Akgül acil durum ile topladığı yarışmacılara Ezgi adlı kişinin gönderdiği videoyu izleyecek ve Akın’a iddiaların doğru olup olmadığı hakkında soru soruyor. Ezgi’yi daha önceden tanıdığını söyleyen Akın herkesi şaşırtırken Seda Akgül diskalifiye iddialarını gündeme taşıyacak.

HAFTANIN ELENEN YARIŞMACILARI KİM?

Beğenilye izlenen yarışma programında bu hafta Gözde Bozacı ve Altuğ eleme potasına girerken programa yeni katılan Melis yeni bir ilişkinin sinyallerini yaktı. Halk oylamasına sunulan oylama da haftanın birincisi olarak seçilen yarışmacı damat adayları arasından seçilmesiyle beraber erkekler evi koruma altına alındı ve eve veda eden kişi Gözde Bozacı oldu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu