Kanal D Yeni Dizisini Buldu: İsimsizler

Kanal D Arka Sokaklardan sonra gündeme damgasını vuracak dizisiyle geliyor. 27 Martta ilk bölüm yayınlanacak

Kanal D Yeni Dizisini Buldu: İsimsizler
Kanal D Yeni Dizisini Buldu: İsimsizler Harun Gürcan

Barakuda Film & Es Film Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici’nin yapımcılık görevini üstlerine aldığı ve Osman Kaya’nın yönetmenliğini yapacak olduğu Kanal D’nin yeni ve iddialı projesi olan "İsimsizler" gündeme bomba gibi düşecek gibi görünüyor. Filmin senaryosunu yazma görevi de Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil ve Hale Çalap’a emanet edildi.

DİZİNİN GENEL HİKAYESİ 

Fatih isimli genç, başarılı, umut veren diplomat adayı olarak gurur kaynağıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışında bulunan temsilciliklerinden birisine atanarak, ilk görevine başlamak üzereyken Virankaya’dan acır bir haber gelir. Gelen haber Virankaya Kaymakamı şehit edildiği haberdir. Bu haberle beraber Fatih'in tüm hayatı değişir. Fatih Başkan’ın desteğiyle onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olmaya karar verir. Ülkesi adına masa başı bir görev yapmak yerine ateş altında olmak istediğini söylemiştir. Yüreği vatan sevgisiyle yanıp tutuşan devletini ana babası olarak gören Fatih 7 kişilik ekibiyle beraber at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gitmeye karar verir.

İsimlerini sadece tarihin satır aralarından okuyup kalplerinde hissedecek olanların varlığından haberdar olduğu bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaş sürdürürken önce o düşmanların maskelerini düşürerek gerçek yüzlerini ortaya çıkarmak zorundadır. Çünkü karşılarında ki düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu