Nihat Doğan Hanife Hakkında Sert Konuştu

Şarkıcı Nihat Doğan "artık istediği erkekle oynaşsın" diyerek eski Zuhal Topal'la gelin adayı Hanife'ye göndermelerde bulundu.

Nihat Doğan Hanife Hakkında Sert Konuştu
Nihat Doğan Hanife Hakkında Sert Konuştu Harun Gürcan

Beyaz TV'de ekranlara gelen 'Söylemezsem Olmaz' programının sunuculuğunu yapan şarkıcı  Nihat Doğan evlilik programlarıyla ilgili yaptığı yorumlarla sürekli olarak gündemi meşgul ediyor. Ünlü şarkıcı bu kez de sosyal medya hesabından evlilik programlarının kaldırılmasıyla alakalı çok sert sözler kullandı.

HEDEFTE YİNE HANİFE VAR

Nihat Doğan,  Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında taliplerini bekleyenve programdan ayrıldığını bildiren eski gelin adayı Hanife'yi hedef aldı ve göndermelerde bulundu. "Evlilik programları da kaldırılıyor, çıkar başörtünü o bar senin bu bar benim gez. Artık istediğin erkekle oynaşırsın" diyerek çok ağır ifadeler kullandı. Nihat Doğan, programda yaptığı açıklama da evlilik programlarını kaldırtacağına yönelik ve bu programların sunucularının kendisine savaş açtığını belirterek evlilik programı sunucularına sırtlan benzetmesi yaptı.

NİHAT DOĞAN'IN O İFADELERİ

"Emperyalizmin,bin yıllık şuurumuzu elimizden alma hedefi, milletimizin genlerini bozma noktasındaki kültürel işgalin kodlarından olup toplumsal tahribatı terör örgütlerine eşdeğer olan sözüm ona izdivaç (!) adlı rezil iğrenç programlarını kaldırtacağım dediğimde şahsıma savaş açıp sırtlanlar gibi saldıran programın yapımcısı ve sunucusu devletin kaldırtma kararı alınca ekranlarda başladılar şeref namus haysiyetten bahsetmeye başladı. Keşke devlet bu kararı almadan onurunuzla bırakıp gitseydiniz. O değil de bu sunucular yapımcılar başka iş bulur da figüranlar, şebeklik yapanları, ne halt yiyecek onu bilmiyor ve esas onlara acıyorum, üzülüyorum. Bu arada o programlara katılıp başörtüsünü istismar edip şahsıma saldıran o zavallı mahlukların oyuncaklarını ellerinden aldığım içinde kusura bakmasınlar. Şimdi milletimizden uzak dursunlar, başlarında da Allah'ın ayeti olan örtüyü çıkarıp rahat rahat o bar benim bu bar senin diyerek istedikleri kadar erkeğin kucağında oynaşsınlar."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu