O Ses Türkiye Finali Ne Zaman?

Merakla beklenen O Ses Türkiye finali ne zaman yapılacak.

O Ses Türkiye Finali Ne Zaman?
O Ses Türkiye Finali Ne Zaman? Harun Gürcan

Tv 8 ekranlarında izleyicilerle buluşan vevilen yarışma programları arasında yer alan O Ses Türkiye yarı finali dün akşam nefesleri kesti. Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan – Hakan Özoğuz'un jürilik yaptığı. O Ses Türkiye’nin geçen hafta çeyrek final heyecanı ile nefesleri kesmeyi başarmıştı. Uzun süren zorlu bir mücadelenin ardından 8 kişi yarı final için yarıştı. O Ses Türkiye’nin dün yayınlanan bölümünde yarı final mücadelesiyle ekranlara geldi. Harika performanslarla kulakların pasını silen yarışmacılar yarı finalde, finale çıkan adaylar halk tarafından belirlendi. 

O Ses Türkiye Yarı Final'de 8 yarışmacı seçtikleri en güzel şarkılarla kendilerini sergilediler. Birer birer sahne alan yarışmacılar canlı canlı parçalarını seslendirdiler ve performansları halk oylamasına sunuldu. Yarışmacılar 3 dakika süresince ekran başındaki izleyicilerden SMS oyu aldılar. Bütün yarışmacıların kendilerini göstermesinin ardından O Ses Türkiye'de Final'e çıkan yarışmacılar Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

Acun Ilıcalı noter aracılığıyla Final'e çıkmaya hak kazanan yarışmacıları sıra gözetmeksizin teker teker açıklandı.

İşte O Ses Türkiye’nin finalistleri:

1. Finalist Cihangir Moralı (Hadise'nin takımı) 
2. Finalist Resul Aydemir (Gökhan ve Hakan'ın takımı) 
3. Finalist Dodan Özer (Hadise'nin takımı) 
4. Finalist Keremhan Özdemir (Gökhan ve Hakan'ın takımı) 
5. Finalist Taylan Bayri (Hadise'nin takımı) 
6. Finalist Burhan Çatılı (Sibel Can'ın takımı)

O SES TÜRKİYE FİNALİ NE ZAMAN?

Kıyasıya mücadelenin ardından yarışmacılar artık sona yaklaştılar. Finale yükselmeye hak kazanan 6 yarışmacı final performanslarına hazırlanmaya başladılar bile. Peki merakla beklemene O Ses Türkiye finali ne zaman yapılacak? Final performansları bu pazar yani 19 Martta izleyicilerin beğenisine sunulacak. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu