Survivor İlhan Mansız Fatih'in Üstüne Yürüdü

Survivor 2017'de oyunu kaybeden ünlüler takımında gerginlik eksik olmadı.

Survivor İlhan Mansız Fatih'in Üstüne Yürüdü
Survivor İlhan Mansız Fatih'in Üstüne Yürüdü Harun Gürcan

Survivor 2017'de açlık sorununun iyice artmasıyla beraber takımlar içinde gerginlikler eksik olmuyor. Son haftalarda kötü bir gidişat izleyen ünlüler takımı birbirine girmek üzere gibi görünüyor. Her kaybedilen oyunun ardından büyük tartışmalar yaşanan ünlüler takımında bu hafta nele oldu? 

FATİH VE İLHAN KRİZİ EKSİK OLMADI

Fatih Hürkan ve İlhan Mansız ikilisinin arası oyun esnasında yine bir tartışma yaşandı. Fatih ilk önce oyunu anlamadığını söyleyerek İlhan'a sordu, İlhan oyunu anlattı ancak daha sonra sinirlerine hakim olamayarak ve 'dinlemiyorsunuz, oyuna konsantre olmuyorsunuz' diyerek sert bir çıkış yaptı. Sinirlenerek Fatih'in üzerine yürüdü. İlhan Mansız takım arkadaşları tarafından güçlükle sakinleştirildi. Fatih, İlhan'ın kendisine haksızlık ettiğini ifade etti.

SEDAT'IN SEMBOL TEPKİSİ

Sedat ve İlhan'ın dün akşam ekranlara gelen bölüm öncesin de sert sözler kullandıkları ve bunun üzerine tartıştıkları görülüyor. Yeni bölüm fragmanında Sedat ve İlhan ikilinin arasında sembol oyununda ki olaylar sonrasında kavga çıkıyor. İkilinin arasında ki gerginliği diğer yarışmacılar müdahale ederken, ikili birbirlerine girecek kadar yakın mesafeden tartışmayı devam ettirdikleri görünüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu