Esra Erol'un Günlük Kazancı Duyanları Şaşırttı

Hürriyet Gazetesi yazarlarından Cengiz Semercioğlu, geçtiğimiz günlerde Esra Erol'un evlilik programlarının kapatılmasına tepki göstermesini köşesine taşıdı.

Esra Erol'un Günlük Kazancı Duyanları Şaşırttı
Esra Erol'un Günlük Kazancı Duyanları Şaşırttı Celalettin Yünel

Hürriyet Gazetesi yazarlarından Cengiz Semercioğlu, geçtiğimiz günlerde Esra Erol'un evlilik programlarının kapıtılmasına tepki göstermesini köşesine taşıdı.

GÜNLÜK 80-100 BİN LİRA KAZANIYOR

Esra Erol'un açıklamalarının ardından Esra Erol'a tepki gösteren Cengiz Semercioğlu, "Günlük 80-100 bin lira para kazanıyorsunuz, sonra 'bırakacağım' diyorsunuz" dedi..

YA BIRAK ESRA!

Hürriyet Gazetesi yazarlarından Cengiz Semercioğlu Numan Kurtulmuş'un açıklamalarına sert tepki gösteren Esra Erol'un programı bırakacağının açıklamasının ardından, "Günlük 80-100 bin lira para kazanıyorsunuz, sonra kalkıp yok 'Bu işi yapmayacağım', yok 'Çamurla yaşayamam' falan diyorsunuz... Lütfen yapma Esra... Ya işi bırak ya sessiz kal" diyerek Esra Erol'a seslendi.

Hürriyet Gazetesi yazarlarından Cengiz Semercioğlu'nun yazısının devamı şöyle:

Esra Erol, benim sevdiğim ve programlarına verdiği emeği her zaman alkışladığım bir arkadaşım. Ama her seferinde yaptığı "Ben bu programı bırakacağım. Ben bu çamurun içinde yer almam" türünden açıklamaları inandırıcılığını kaybetti artık.

Fox TV'de olduğu yıllardan beri evlilik programı sunmayacağını söylüyor, hatta o dönemde ufak çaplı bir değişikliğe bile gitmişti. Ama baktı olmuyor, yeniden 'hard core' izdivaca döndü, hatta üzerine bir de atv'ye transfer oldu.

KİMSE SİLAH ZORUYLA YAPTIRMIYOR

İstemiyorsan yapma sevgili Esra... Kimse silah zoruyla sana bu programı yaptırmıyor.
Bu tartışmalar yeni değil ki. Bu kadar nefret ettiysen işten, keşke sezon başında sözleşmeni uzatmasaydın, "Ben bu işi yapmak istemiyorum" deseydin.
Günlük 80-100 bin lira para kazanıyorsunuz, sonra kalkıp yok "Bu işi yapmayacağım", yok "Çamurla yaşayamam" falan diyorsunuz...
Lütfen yapma Esra... Ya işi bırak ya sessiz kal...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu