Survivor'un Acun ve İlhan'ın Sözleri Boksör Sabriye'yi Ağlattı

Survivor 2017 17 Martta yayınlanan bölümün de ünlü boksör Sabriye İlhan Mansız ve Acun'un sözleri üzerine göz yaşlarına hakim olamadı.

Survivor'un Acun ve İlhan'ın Sözleri Boksör Sabriye'yi Ağlattı
Survivor'un Acun ve İlhan'ın Sözleri Boksör Sabriye'yi Ağlattı Harun Gürcan

Survivor 2017'nin hem laz kızı hem de ünlü boksörü Sabriye haftalarca ada konseyinde adının yazılmasına rağmen elenmemişti. Sabriye mücadeleye devam ederken İlhan Mansız'ın güzel yorumlarının üzerine Acun'dan güzel bir haber geldi. Gelen haber üzerine Survior Sabriye hüngür hüngür ağladı.

'SURVİVOR İLHAN'DAN SABRİYE'YE ÖVGÜ YAĞMURU'

İlhan Mansız geçtiğimiz hafta ile ilgili olarak Sabriye'nin performansının oldukça yükseldiğinden bahsetti ve bu nedenle 7 oyun da rakibine yenilen Pınar'ı seçeceğini de ifadelerine ekledi. Ünlüler takımında meydana gelen bu durumun sonrasında bir süre şok yaşanırken bazı yarışmacılar İlhan'ın bu verdiği kararı doğru bulmasının yanı sıra takımın bazı yarışmacıları da bu karara tepki gösterdi.

ACUN SABRİYE'Yİ HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLATTI

Acun Ilıcalı dün akşam ki ada konseyinde ünlüler takımında ki boksör Sabriye'yi verdiği haberle göz yaşlarına boğdu. Ada konseyinde Sabriye'ye teyze olduğunun müjdesini verince, Sabriye gelen haberle mutluluk göz yaşlarına hakim olamadı. Gelen haberin sonrasında konseyde duygusal yanı sıra komik anlara da sahne oldu. Sabriye aldığı haber sonrasında Sabriye "Acun Bey size şuan çok sarılmak istiyorum" demesi üzerine herkese kahkaha attırdı. Sabriye'nin isteğini geri çevirmeyen Acun, Sabriye'ye takılmadan geçmedi. Bu olayın yaşanmasyla ile beraber gergin geçen konsey akşamı biraz olsun yumuşadı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu