Komşunun Aşk Elçisi Burak Hakkı

Burak Hakkı geçen 4 yılda 2 ayrı Yunan güzelle bir ilişki yaşayan yakışıklı oyuncu, şu günler de gönlünü Hara Pappa isimli Yunan bir modele kaptırdı.

Komşunun Aşk Elçisi Burak Hakkı
Komşunun Aşk Elçisi Burak Hakkı Harun Gürcan

İçerisinde bulunduğu projelerin Yunanistan'da ekranlarında izleyicisiyle buluşmasından dolayı Yunanistan'da çok büyük bir hayran grubana sahip olmayı başaran Burak Hakkı, 'aşk elçisi' olup çıktı!

2012'de 10 yıldır beraber olduğu eşi Sema Şimşek'le yollarını ayıran ve o sıra da eski eşinin ihanetle suçladığı Hakkı, eşinden ayrıldıktan sonra çapkınlığını konuşturdu. Uzun yıllar boyunca Yunanistan'a özel etkinlikler için mekik dokuyan Burak Hakkı, 2013 yılında Yunan DJ Lia Papadakis'le aşk yaşamaya başladı. Güzel sevgilisiyle İstanbul'da da kameralar karşısına çıkan yakışıklı oyuncunun ayrıldıktan sonra da yeni bir Yunan güzel bulmayı başardı.

TİYATROLAR ÇIKIYOR

Yunan basınında yayınlanan magazin haberlerine göre Burak Hakkı, 2015'te Yunanistan'ın ünlü ve güzel sunucusu Konstantina Spyropoulou ile birliktelik yaşadı. Hatta güzel ve yakşıklı çift, bir dönem dergiye de kapak pozu verdiler. Hakkı, ilişkinin bitmesinin ardından Gülşen Potuk'la  bir ilişki yaşamıştı ancak ilişkinin geçtiğimiz aylarda sona ermesiyle Burak Hakkı, Yunanistan'da sergilenen bir tiyatro oyununda oyunculuk yaptığı için Yunanistan'a yerleşme kararı aldı. 

Sürekli bir çapkınlık yapan yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz günler de İnstagram'da paylaştığı fotoğrafta ise çapkınlık yanını yine konuşturdu. Burak Hakkı, Yunan model Hara Pappa ile takipçileriyle paylaştığı fotoğrafta, 'kalp' emojisi kullanmayı da ihmal etmedi. Çapkın oyuncunun, yeniden bir Yunan güzelle birlikte olduğunu görenler, "Burak Hakkı, Komşu'ya yakında aşk elçisi olarak atanır" diye espri yapmadan geçmedi..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu