Magandalar Hayır Standını Yerle Bir Etti!

İstanbul Bakırköy'de Hayır propagandası yapmak için kurulan standa çirkin bir saldırı düzenlendi.

Magandalar Hayır Standını Yerle Bir Etti!
Magandalar Hayır Standını Yerle Bir Etti! Harun Gürcan

İstanbul'un Bakırköy semtinde kurulan 'Hayır' propagandası yapmak için kurulan standı kuranlara iğrenç bir saldırı gerçekleştirildi. Özellikle bayanların yer aldığı 'Hayır' standına bir kişi yüksek sesle bağırarak saldırı düzenledi. Çevredikelerin yatıştırılmak için mücadelesi yeterli olmadı. Saldırgan durmadı ve bu defa bir bayanın üzerine giderek broşür ve bildirilerin olduğu eline vurdu. Bu esna da hayır standında görevli olarak bulunduğu anlaşılan bir genç bu bölgeye hızlıca geldi ve saldırgana elinde bulunan dövizle sertçe vurdu. Bu defa da görevli genç, saldırganın da aralarında olduğu 6 - 7 kişinin saldırısına marus kaldı.  

"NEDEN VURUYORSUNUZ? "

Bu esnada saldırganların arasında olan bir gence, "ona niye vuruyorsunuz" diye bir kadının tepki göstermesinin üzerine saldrıgan genç "vururuz abla" diye cevap verdi. Olay yatıştırıldıktan sonra meydanda toplanan bir grup "faşizme karşı omuz omuza" diye sloganlar attı, içlerinden bir kişi de "meydanı boş mu zannettiniz" diyerek tepki gösterdi. 

"BU İLK OLAY DEĞİL!"

Hayır propagandası yapmak için kurulan stant da görevli olan kadın, tartışmanın fitilini ateşleyen saldırganın önlerinden 3 - 5 kez geçerek o esnada da küfür ve hakaret ettiği iddiasında bulundu. Ayrıca ifadelerine şunları ekledi, "Bunlar bize her yerde saldırıyor. Darp ediliyoruz. Bu ilk olay değil. Geçen gün de metro istasyonunun önünde saldırdılar.Sürekli bir şey halindeyiz , tedirginlik..Zannediyorum bunlar kaybedeceklerini anladılar başka neden bulamıyorum. Pankartlara, bize saldırıyorlar, arkaya çekip dövmeye kalkıyorlar. Biz kimseye saldırmıyoruz sloganımızı atıyoruz, müziğimizi çalıyoruz, partimiz için çalışıyoruz. Kimseye hakaret ettiğimiz yok. Onlar bize küfür ediyor, hakaret ediyor, darp etmeye çalışıyor."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu