Minik Bebekler Kendi Etlerini Çiğ Çiğ Yiyorlar

22 aylık ikiz kardeşler doğuştan gelen acı hissetmeme rahatsızlığından dolayı istemsizce kendi etlerini yiyorlar.

Minik Bebekler Kendi Etlerini Çiğ Çiğ Yiyorlar
Minik Bebekler Kendi Etlerini Çiğ Çiğ Yiyorlar Harun Gürcan

Utku ve Umut bebekler daha henüz 22 aylıklar, ikiz kardeşlerin doğuştan gelen bir hastalıkları var, minik bebekler acıyı hissetmiyorlar. Minikler, bu hastalıklarından dolayı sürekli olarak kendilerine zarar veriyorlar.

MİNİKLER ACI HİSSETMİYOR

FOX Haber’in ekranlara taşıdığı buözel haberin çok acı bir hikayesi vardı. Utku ve Umut adlı minik kardeşler, doğuştan sahip oldukları sinir sistemi rahatsızlığıyla hayata tutunmaya çalışıyorlar. Hasta kardeşlerin sinir sistemleri doğru işlemiyor ve bu durum ikisinin de acı hissini algılamasına engel oluyor. 

“ÖLÜME HAZIRLIKLI OLMAMIZI SÖYLÜYORLAR”

Anne Gülsün Özkan, minik kardeşlerin dişlerinin çıkdıktan sonra uyurken dudaklarını, parmaklarını ve dillerini ısırdıklarını ve yuttuklarını bu yüzden her gün uyanınca bebeklerini kanlar içinde gördüğünü ifade ederek “şimdiye kadar birinden 15 diğerinden ise 13 diş çekildi. Doktorlar bekleyin, yapacak bir şey yok diyor, ölüme her an hazırlıklı olmamızı söylüyorlar” diye konuştu. Anne Özkan, çözüm olarak ikizlerin ellerini ve kollarını bağlayarak yatırmakta bulmuş ve ayrıca çıkan her dişini çektirmeye başlamış ancak bu yaptıkları da talihsiz annenin sıkıntısına destek olmamış. İkizler dişlerini kullanamadıkları için düzenli beslenemiyor ve yaşıtları gibi sağlıklı olarak gelişimleri tamamlayamıyorlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu