İçerde Kudret Ölüyor

Beğeniyle takip edilen İçerde dizisinin 26. bölümün de Kudret'e ne oluyor? Kudret ölecek mi?

İçerde Kudret Ölüyor
İçerde Kudret Ölüyor Harun Gürcan

Show TV her pazartesi ekranlara gelen ve dönemin en fenomen dizisi İçerde 20 Mart Pazartesi günü seyircisiyle buluştuğu 26. bölümünde nefes kesen anlar yaşandı. Gerilim ve heyecanın bir an bile azalmadığı her an zirve de olduğu dizide olayların ardı arkası kesilmiyor.

FÜSUN TÜM GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Sarp’ın annesi Füsun, uzun süredir oğlunun Kebapçı Celal’in adamı olarak çalışmasından hiç hoşnut değildi. En son yayınlanan bölümde hapsi boylayan ve hemen sonrasında bir süre geçtikten sonra ve Mert’in asıl cinayet ile ilgili kanıtlarının ortaya çıkmasıyla dışarı çıkan Sarp, Füsun’u tamamen ümitsizliğe itti. Bundan sonra oğlunun devamlı olarak bu hayatı yaşayacağını düşünen Fusün hanım, tam Celal’i öldürme planları kurarken karşısına Yusuf Müdür çıktı ve Füsun’a tüm olan biteni anlattı.

KUDRET DİRİ DİRİ TOPRAĞIN ALTINA GİRDİ

Kudret, Kebapçı Celal’in Emniyetteki gizli adamı olarak görev yapan Mert’in asıl kimliğini öğrendi ve ikisini beraber görüntüleyerek Celal’i tuzağa düşürmeyi kurgulamıştı. Ancak Mert’in tezgahı anlaması ve Celal’i konuyla ilgili uyandırması üzerine Kudret’in bütün planı suya düştü. Bu olanların sonrasında kendi tuzağına Kudret’in kendisi düştü. Celal’le Mert’i birlikte görüntülemek için takip ettiği yerde Kudret pusuya düştü. Pusuya düşen Kudret’in cezası ise ölüm oldu. Bu sahnede cezadan çok cezanın şekli oldukça ilginç oldu. Celal ve adamları Kudret’i yanlarında getirdikleri bir tabuta sokarak diri diri mezara gömdüler. Kudret buradan sağ çıkabilecek mi? 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu