Haluk Levent, İzmir Marşı Performansından Sonra Siyasi Parti Kuruyor

Haluk Levent 18 Mart Çanakkale zaferi için çekmiş olduğu İzmir marşı klibinden sonra parti kurma kararı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Haluk Levent, İzmir Marşı Performansından Sonra Siyasi Parti Kuruyor
Haluk Levent, İzmir Marşı Performansından Sonra Siyasi Parti Kuruyor Hakan Satılmış
Haberin videosu için tıklayın!

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, "18 Mart Çanakkale Zaferi" için seslendirmiş olduğu "İzmir Marşı" performansı ve sosyal medyadaki samimi paylaşımlarıyla eski ünlü olduğu günlere yeniden döndü.

Sosyal medyada çok konuşulan isimler arasına giren Haluk Levent şimdide beklenmedik bir hamleyle takipçilerinin karşısına çıktı.

Ünlü şarkıcı referandumdan sonra çevresinde konuşulanlardan esinlenerek bir siyasi parti kurma ihtiyacı duyunca parti kurmak için kolları sıvadı.

HALUK LEVENT KURACAĞI PARTİNİN İSMİNİ BULDU

Resmi sosyal medya hesabı üzerinden kurmak istediği parti ile ilgili paylaşımlarda bulunan usta şarkıcı Haluk Levent takipçileriyle yaptığı uzunca istişareler sonucunda partisinin ismini bile buldu.

Kuracağı partiye Anadolu Halk ve Barış Partisi (AHBAP) ismini veren Haluk Levent'in sosyal medya üzerinden yapmış olduğu yazışmalar işe şu şekilde;

*Bana bir parti ismi bulun. Partiyi kuruyorum. Bak söz verdiniz "Parti kur oy verelim" diye.. Tüm oylar benim partiye tamam mı?

*Rt yaptıklarımdan hangisinden fazla beğeni alırsa o parti ismi tamamdır ve bio'ya yazılacaktır.

Anadolu Halk Partisi tamamdır. Hayırlı olsun.

*Batman temsilcimiz Mansur abimizdir. İlk işimiz Doğu ve Güneydoğu arkadaşlar! O bölgenin en güzel abisi organizatörü @mansurobut tur

*Tüm illerde ilçelerde ön seçim olana kadar geçici olarak atamaları ben yapacağım. Parti içi demokrasi var kardeşim

*Parti üyeleri artık abi demeyecek yasak! 'Sayın genel başkanım' diyeceksiniz. Diğer takipçilerim abi demeye devam edebilir

*Parti il ve ilçe başkanlarının ve belediye ve milletvekili adaylıklarında erkek kotamız yüzde 20 olacaktır.

HALUK LEVENT ÇANAKKALE ZAFERİ İÇİN NE SESLENDİRMİŞTİ?

Ünlü şarkıcı Haluk Levent 18 Mart Çanakkale zaferi için İzmir marşını seslendirerek klip çekti. Usta şarkıcı çektiği klip ile emperyalist güçlere Çanakkale geçilmez mesajı verirken şehitlerimize de selam gönderdi.

Çektiği klipte Çanakkale şavaşından kesintiler kullanan şarkıcı "İzmir Marşı" klibinin sonunda da Çanakkale savaşında şehit düşen isimlere selam yolladı. Şehitlerimize selam yollarken klipte yer alan koltuklarda tek tek şehitlerimizin isimlerinin yazması da tüyleri diken diken ederek klibin en dikkat çekici noktası arasında yer aldı.

haluk levent parti siyaset magazin Anadolu Halk ve Barış Partisi AHBAP izmir marşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu