Kara Sevda 66. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kara Sevda dizisinin merakla beklenen 66. bölüm fragmanı izleyenlere romantik anların sinyallerini verdi.

Kara Sevda 66. Bölüm Fragmanı Yayınlandı
Kara Sevda 66. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Harun Gürcan

Star TV'nin her çarşamba büyük bir beğeniyle izlenen popüler dizisi Kara Sevda'nın 66. bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Kara Sevda yeni bölümde Nihan ve Kemal yeni evlerinde romantik anlar yaşıyor.

KARA SEVDA 66. BÖLÜM FRAGMANI

Nihan'ın kendisi için hazırladığı sürprizi gören Kemal duygularını gizleyemiyor bu duygusal anlar da aynı zaman da şaşkınlığa uğradığını anlayabiliyoruz. Kara Sevda 66. bölümü ile 26 Nisan Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

KARA SEVDA 65. BÖLÜMÜNDE YAŞANANLAR

Tarık artık yolun sonuna geliyor. Kemal'in otopsi raporunun açıklanamsından sonra Nihan'la bir mesafa koyar ve bu koyacağı mesafe, Nihan'ı şüphelendirmeye başlar. Kemal, ilk şoku atlattıkran sonra Tarık'la yüzleşmek için harekete geçiyor. Tarık ise Emir'i öldürmek adına ant içmişken hiç hesapta olmayan bir itirazla karşılaşı karşıya geliyor Asu Tarık'ın katil olduğunu itiraf ediyor, Mercan'ın da aynı isme yoğunlaşmasıyla birlikte Nihan için dikkate değer bir iddia olarak görülür. Öbür yandan Emir, olaylarların aslının gün yüzüne çıkacak olmasının rahatlığıyla, Nihan'ın üstünde kurduğu baskıyı artırır. Nihan bu baskıya bütün gücüyle direnirken, Emir kazanacağını bilmenin rahatlığı içinde dolaşmaktadır. Emir, Zeynep'in tekrar ortaya çıkan sancılarına şahit olduğu anda oğluyla ilk gerçek temasa da şahit olur. Zeynep'de Hakan'la nikah günü yavaş yavaş gelirken Emir ile ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Leyla, Kozcuoglu Holding'de yaşadıkları bu aşırı kar artışının arkasında yatan gerçekleri araştırmaya başlar. Fakat Emir'in aylardır kurduğu plan olan şirket hamlesi gerçekleşmek üzeredir. Bu planın emniyet freni ise Nihan olarak görülmektedir.

Nihan, Kemal'e ulaştığında artık kafasında ki birçok soru ve cevaplarını bir kenara atar. Sevdası için edebileceği en büyük yeminlerden birini eder. Fakat Kemal için gerçeklerin yükünü sırtından indirmek o kadar kolay olmayacaktır. Tarık ile Kemal'in büyük yüzleşmesi Nihan ile Kemal'in sevdasına da yön verecektir.

İki kara sevdalı var gücüyle bütün çetin cephelere karşı mücadelesini devam ettirmeye çabalarken, Emir bu savaşı nasıl kolayca bitirebileceğini ispatlayacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu