40 Bin Kişiye İş İmkanı

Bakan Akdağ açıkladı "40 bin sağlık çalışanı alınacak."

40 Bin Kişiye İş İmkanı
40 Bin Kişiye İş İmkanı Harun Gürcan

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, TRT haber'de Yaşar Taşkın Koç'un konuğu oldu ve kendisine yöneltiln soruları cevapladı. Aile hekimleriyle ilgili konuşan Akdap hekimlerinin sayısının vatandaşlar için yetersiz olduğunu belirterek, bu dönemde aile hekimlerinin ikiye çıkarılacağını söyleyen Akdağ, "Bu sene toplamda 40 bini geçen bir rakamda istihdam sağlayacağız" gibi açıklamalar da bulundu.

ANA MUHAKEFET PARTİSİNE YÜKLENDİ

Akdağ referandumla ilgili olarak şu şekilde konuştu "Millet ferasetini bir kez daha gösterdi. Çıkan sonuçları herkesin içselleştirmesi ve hazmetmesi gerekiyor. Halkı sokağa davet edici hareketlerden kaçınılması gerekiyor. Terörle mücadelede atılan kararlı adımlar, vatandaşta güveni artırdı. Ana muhalefet partisi uyum yasaları çıkartılırken destek vermeli. Biz halk nazarında zayıf ve itibarını kaybeden bir ana muhalefet partisi istemiyoruz. Milletin kararını kabul etmezlerse, millet de onları kabul etmez . Türkiye'de 80 milyon insan hangi inanca sahipse ve hangi oyu atmışsa birinci sınıftır. Yürütme yetkisinin tek elde olması karar vermeyi hızlandıracak."

İŞ İMKANIYLA İLGİLİ MÜJDE VERDİ

Akdağ içinde bulunduğumuz şu günler de aile hekimlerinin yetersiz ve gereken hizmeti sağlayamadıklarını ifade etti. Halkımızı bu sıkıntıdan kurtaracaklarını ve aynı zaman 40 bin sağlık çalışanı daha alarak iş imkanı sağlayacaklarını söyleyerek müjdeyi verdi. Sağlık çalışanlarının ne zaman alınacakları merakla bekleniyor. 


Bakan Akdağ: 40 Bin Sağlık Çalışanı Alınacak paylaşan: haberler

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu