Müge Anlı 21 Nisan'da Yaşananlar

Atv de yayınlanan ve beğeniyle izlenen sabah kuşağı programı Müge Anlı'da Tatlı Sert programında 21 Nisanda yaşananlar.

Müge Anlı 21 Nisan'da Yaşananlar
Müge Anlı 21 Nisan'da Yaşananlar Harun Gürcan

​Müge Anlı 21 Nisan Cuma çarpıcı olaylar yaşanmaya devam etti. Resmen yılan hikayesine dönen Fatma Demir cinayetiyle ilgili olarak yeni bölümde neler oldu. Sevgi izi Projesi ise git gide büyümeye ve yayılmaya devam ediyor. Gençler de bu sevgi izine oldukça ilgi göstermekte. Dün bir cüzdan bulun ve sahibi aranmaya başlanmıştı. Acaba cüzdanın sahibi nerede?

GÜNEY ERGUVAN HALA BULUNAMADI

12 nisan gününden beri kayıp olarak aranan Güney Erguvan bir şizofreni hastası. Ailesi kaybolan Erguvan'ı 12 Nisandan beri her yerde aramasına rağmen Erguvan ile ilgili hiçbir haber alamamış ve son kapı olarak Müge Anlıya başvurup Güney Erguvan’ın en hızlı şekilde bulunmasını istediklerini ifade etti.

YILMAZ ARSLAN TUTUKLANDI 

18 yaşında ki küçük kızı zorla oğluyla evlendirdiği nedeniyle polis tarafından yakalama emri bulunan ARslan canlı yayına katıldı ve durumu anlattı. Çok zor durumda olduğunu ifade eden Arslan bir yerlerden yardım eli beklediğini söyledi. Ancak hakkında yakalama kararı bulunduğu için polis ekipleri stüdyoya gelerek Yılmaz Arslan'ı tutuklayarak ceza evine götürdü. 

DÜN BULUNAN CÜZDANI SAHİBİ EMİNE ŞİMŞİR

Dün bulunan ve sahibinin bulunması için çağrı yapılan cüzdanın sahibi Emine Şimşir olduğu ortaya çıktı. Şimşir canlı yayına bağlandı ve cüzdanını buldukları için teşekür ederim cüzdanı teslim almak isetdiğini ifade etti.  Müge Anlı cüzdan için Emine Hanımı stüdyoya davet etti ve sonrasında cüzdan sağ salim bir şekilde Emine Hanıma teslim edildi.

FATMA DEMİR'İN KATİLLERİ HALA ARANIYOR

Fatma Demir'in katili üç gruba ayrıldı. 21 nisanda ki programda katil aranmaya devam etti. Ancak bir türlü sonuca ulaşılamadı. Katil kim çıkacak? Üzerine atılan iddialara karşı ilk defa canlı yayına katılan Güladiye’nin babası Ahmet Akyol hakkında yapılan iddilara canlı yayın da tek tek cevap verdi. Ayrıca 21 nisan da yapılan program da cinayet sebebinin köyde çıkan dedikodular olabileceği iddiası üzerine kafalar karıştı. Hidayet canlı yayında iddialara karşı ne cevap verdi. Tüm aile stüdyoya topladnı ve dedikodular üzerine konuşuldu. Diğer köy halkıyla yapılan röportajlar da yayın da yer aldı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu